Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mario podsumowal i zgasil dyskusje :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tak mało naspamowaliście :polew:

Opublikowano

lepiej świeżego śniegu zamówcie na zlot :naughty:

Opublikowano
Mario podsumowal i zgasil dyskusje :decayed:

No życie trza było do roboty popitalac. :wink:

Opublikowano
lepiej świeżego śniegu zamówcie na zlot :naughty:
...śnieg :kox:

Po co komu śnieg ? Lepiej 10 stopni i słoneczko :kox:

Opublikowano

CAMPINGI - 2O przyczep

:polew::polew::polew::grin:

Eeee... a dają pościel ? :mysli::mysli::mysli:

Opublikowano

Suli, dają... z krwią :naughty:

Opublikowano

Czyją ? :shock3::shock3:

Opublikowano
Czyją ? :shock3::shock3:

Taką normalną comiesięczną ...:polew:

Opublikowano

Karwa.. po kolacji nie wchodzą mi takie teksty :decayed:

Opublikowano
Karwa.. po kolacji nie wchodzą mi takie teksty :decayed:

Cóż ... taka karma ... :grin:

Opublikowano

jak Tatry to śnieg się należy, słońce i 10+ to mam u siebie, nie po to 4x4 i zimówki co by je zdzierać na suchym asfalcie

Opublikowano

CAMPINGI - 2O przyczep

:polew::polew::polew::grin:

Eeee... a dają pościel ? :mysli::mysli::mysli:

Śpiworów brać nie trza , pościel jest zapewniona tylko :

Jak sobie pościelicie tak się wyśpicie :polew:

Opublikowano

Co taka cisza od rana:>?:naughty:

Opublikowano
Co taka cisza od rana:>?:naughty:

se wzieli do bani te campingi i odpuscili

Opublikowano

po przerwie dotarłem :D co lepsza nie pamiętam kiedy ostatnio byłem przeziębiony a teraz mnie choroba zgarnęła :facepalm: liczę, że zdążę odzyskać formę w te kilka dni :decayed:

Opublikowano
jak Tatry to śnieg się należy, słońce i 10+ to mam u siebie, nie po to 4x4 i zimówki co by je zdzierać na suchym asfalcie

Do zlotu ma być wysoka temperatura i prawdopodobnie na drodze już nie będzie śniegu jedynie gdzieś na polach to byś musiał wjechać i poddać testom 4x4 :naughty:

Opublikowano
po przerwie dotarłem :D co lepsza nie pamiętam kiedy ostatnio byłem przeziębiony a teraz mnie choroba zgarnęła :facepalm: liczę, że zdążę odzyskać formę w te kilka dni :decayed:

Lekarstwo powyżej 40% postawi na nogi hehehe :)

Opublikowano
po przerwie dotarłem :D co lepsza nie pamiętam kiedy ostatnio byłem przeziębiony a teraz mnie choroba zgarnęła :facepalm: liczę, że zdążę odzyskać formę w te kilka dni :decayed:

Lekarstwo powyżej 40% postawi na nogi hehehe :)

Też tak myślę, do puki spijałem z kolegą zapasy z sylwestra ( skończyliśmy gdzieś w połowie lutego) to było wszystko ok. Co weekendowa dawka antybiotyku działała na zdrowie a i trening przed BT był :naughty: Dziś się kuruje herbatą z rumem. Jutro mała przejażdżka po Polsce i będę mógł aplikować antybiotyki w małych 50ml dawkach a często :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.