Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idę kąpiel zrobić i pakować walizkę, ciężki dzień był, jak zasnę to dopiero pewnie po 24

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powaznie :decayed:

Serio, zbiórka ok 16:30 na Orlenie na Zakopiańskiej u nas, czekamy na ekipę i ruszamy koło 17:00 :wink4:

Opublikowano

powaznie :decayed:

Serio, zbiórka ok 16:30 na Orlenie na Zakopiańskiej u nas, czekamy na ekipę i ruszamy koło 17:00 :wink4:

tak pomyslalem ze sie jakos moze wszyscy razem spikniemy ale szacuje ze my na jakas 15-16 juz zalecimy na miejscowke :banan:

Opublikowano

powaznie :decayed:

Serio, zbiórka ok 16:30 na Orlenie na Zakopiańskiej u nas, czekamy na ekipę i ruszamy koło 17:00 :wink4:

tak pomyslalem ze sie jakos moze wszyscy razem spikniemy ale szacuje ze my na jakas 15-16 juz zalecimy na miejscowke :banan:

to my już dawno będziemy po grilu :kox: ale jakby coś to zapraszamy :decayed:

Opublikowano

powaznie :decayed:

Serio, zbiórka ok 16:30 na Orlenie na Zakopiańskiej u nas, czekamy na ekipę i ruszamy koło 17:00 :wink4:

tak pomyslalem ze sie jakos moze wszyscy razem spikniemy ale szacuje ze my na jakas 15-16 juz zalecimy na miejscowke :banan:

to my już dawno będziemy po grilu :kox: ale jakby coś to zapraszamy :decayed:

no gdyby nie balast ktory ciagne :kox: jadl bym z toba tego grilla :decayed:

Opublikowano

Napiszcie jeszcze że będziecie chodzić w topach i krótkich spodenkach to ktoś jeszcze pomyśli że was pojebało:kox:

Opublikowano
Napiszcie jeszcze że będziecie chodzić w topach i krótkich spodenkach to ktoś jeszcze pomyśli że was pojebało:kox:

nie odpowiadam za kolegów :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Ja wróciłem z wstępnego opijania noworodka :decayed:

Pablo spoko ja muszę umyć odkurzyć i zajrzeć do tapicera bo fotel przetarty :polew:

Opublikowano
zajrzeć do tapicera bo fotel przetarty :polew:

Zobaczysz jaki ja mam fotel przetarty to ocipiejesz:kox::kox::kox:

Opublikowano

hmm sypią się z niego wnętrzności???

Opublikowano
hmm sypią się z niego wnętrzności???

Bez przesady to nie łada samara :kox::grin::decayed:

Opublikowano

No nie mów , że ci trociny z fotela lecą :kox:

Opublikowano
No nie mów , że ci trociny z fotela lecą :kox:

:polew::kox:

Do jutra:hi:

Opublikowano

idę się kimnąć trochę :)

do jutra

Opublikowano

do zobaczenia za kilkanaście godzin :hi:

Opublikowano

Kurfa nie zmruzylem oka

Opublikowano

Stoje przed bramkami przy A1 i czekam na sygnal od mydlanego. Do zoba

Opublikowano

bawcie się dobrze :naughty::wink:

---------- Post added at 09:25 ---------- Previous post was at 09:25 ----------

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=n-i0EgZO5ck#!

do jutra prosze nauczyc sie slow turystycznej piosenki :polew:

:laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:

Opublikowano

:hi:

A ja jeszcze w robocie:facepalm::decayed:

Nie długo się zjawią Krzychu z małą brunetką bo już mają nie daleko :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.