Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to będzie komplecik niebawem :wink4:

do 14 lutego jest czas na wycofanie zaliczek więc nic nie wiadomo :wink4: ale lepiej by wyglądał komplet do Bukowiny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie komplecik niebawem :wink4:

do 14 lutego jest czas na wycofanie zaliczek więc nic nie wiadomo :wink4: ale lepiej by wyglądał komplet do Bukowiny :naughty:

Do 24.02 i rezygnacje na pewno będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie komplecik niebawem :wink4:

do 14 lutego jest czas na wycofanie zaliczek więc nic nie wiadomo :wink4: ale lepiej by wyglądał komplet do Bukowiny :naughty:

Do 24.02 i rezygnacje na pewno będą :)

no tak :decayed: gdzieś zjadłem 10 dni :decayed: hmmm to może jednak uda mi sie kogoś zabrać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe z kim tym razem będe dzielił pokój :gwizdanie: bo widze że znaczna większość to pary :tongue4:

napewno nie oddam Adasia :kox: ciekawe czy bedzie znowu tej mojej grzebal w walizce i sie jorgnie ze to nie jego ja zobaczy cyckonosz :polew: :polew:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :OMG:

To nie był Adaś tylko Bartek, który pomylił pokoje. Oj chyba na tym zlocie będziesz tylko soczek pił. :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe z kim tym razem będe dzielił pokój :gwizdanie: bo widze że znaczna większość to pary :tongue4:

napewno nie oddam Adasia :kox: ciekawe czy bedzie znowu tej mojej grzebal w walizce i sie jorgnie ze to nie jego ja zobaczy cyckonosz :polew: :polew:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :OMG:

To nie był Adaś tylko Bartek, który pomylił pokoje. Oj chyba na tym zlocie będziesz tylko soczek pił. :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:fool: nie moge pis soczku bo po nim mam niestrawnosc :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe z kim tym razem będe dzielił pokój :gwizdanie: bo widze że znaczna większość to pary :tongue4:

napewno nie oddam Adasia :kox: ciekawe czy bedzie znowu tej mojej grzebal w walizce i sie jorgnie ze to nie jego ja zobaczy cyckonosz :polew: :polew:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :OMG:

To nie był Adaś tylko Bartek, który pomylił pokoje. Oj chyba na tym zlocie będziesz tylko soczek pił. :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

że pomyliłem pokoje to wiem ale grzebania w torbie nie pamiętam :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko wstępnie ja i moja Ania. Potwierdzę do końca terminu ale chętnie bym z Wami pobawił :chytry: zapytam Chłopaków z Rzeszowa Kto jedzie :kox:

Wstępnie proszę o zaliczkę i o przesłanie PW ze zgłoszeniem :rolleyes:

edycja Dopisany: 03 Luty 2012, 09:49

UWAGA: Ostatnie 3 miejsca !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko wstępnie ja i moja Ania. Potwierdzę do końca terminu ale chętnie bym z Wami pobawił :chytry: zapytam Chłopaków z Rzeszowa Kto jedzie :kox:

Wstępnie proszę o zaliczkę i o przesłanie PW ze zgłoszeniem :rolleyes:

edycja Dopisany: 03 Luty 2012, 09:49

UWAGA: Ostatnie 3 miejsca !!!

ostatnie miejsce.... :kox: -> ( PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA ZAMKNIĘTA !!!

Jak ktoś by się jeszcze chciał zdecydować to będzie lista rezerwowa, zapewne ktoś na pewno zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA ZAMKNIĘTA !!!

Jak ktoś by się jeszcze chciał zdecydować to będzie lista rezerwowa, zapewne ktoś na pewno zrezygnuje.

:dance: lista 200 potencjalnych alkoholików :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:co: chyba sympatycznych i dobrze bawiących sie fanów marki audi A4 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...