Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] jakie klocki tylne????


beemek88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Planuje wyminę tylnych tarcz i klocków w swojej a4 na Bosch które mam od 3 miechów z przodu i jestem bardzo zadowolony.Otoż w jednym z sklepów dowiedziałem się że są dwa rodzaje klocków.Czy ktoś w forumowiczów mógłby mi podpowiedzieć jaki wybrać rodzaj klocków??

mój VIN: WAUZZZ8DZYA026673

czy ten zestaw będzie pasował?: http://allegro.pl/tarcze-klocki-tyl-bosch-audi-a4-b5-1-6-1-8-1-9tdi-i2045508201.html

skąd taka rozbieżność cenowa: Wałbrzych taki zestaw kosztuje 350 zł, Legnica 400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najlepiej to zadzwoń do tego gościa z allegro i poproś żeby Ci podał numery katalogowe BOSCH z tego zestawu co sprzedaje i podjedź sobie w Bolkowie do jakiegoś sklepu co sprzedaje części i sprawdź czy taki zestaw podejdzie do Twojego auta. Bo cena naprawdę jest bardzo korzystna. Albo sprawdź sobie na stronie http://katalog.fota.pl/Katalog/Cars3.aspx?GenArtNr=402

tam jak wejdziesz w numery po wybraniu części masz podane numery katalogowe różnych producentów a w tym między innymi BOSCH-a.

Tarcze będziesz mógł sprawdzić w taki sam sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Planuje wyminę tylnych tarcz i klocków w swojej a4 na Bosch które mam od 3 miechów z przodu i jestem bardzo zadowolony.Otoż w jednym z sklepów dowiedziałem się że są dwa rodzaje klocków.Czy ktoś w forumowiczów mógłby mi podpowiedzieć jaki wybrać rodzaj klocków??

mój VIN: WAUZZZ8DZYA026673

czy ten zestaw będzie pasował?: http://allegro.pl/tarcze-klocki-tyl-bosch-audi-a4-b5-1-6-1-8-1-9tdi-i2045508201.html

skąd taka rozbieżność cenowa: Wałbrzych taki zestaw kosztuje 350 zł, Legnica 400 zł

to ten zestaw, potrzebujesz jeszcze łozysk i tarcz ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze spoko ale tych klocków nie polecam.. po 2 miesiącach okładzina odkleiła mi sie od metalu i znowu wymiana klocków ;/

Jest na allegro zestaw Meyla Germany, za 199 cena bardzo spoko jakościowo widziałem i macałem pare razy produkty tej firmy na warsztacie przy montażu, bez zastrzeżen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zobacze kolege i może sie skusze na Meyle :> a niby po co łożyska skoro moje narazie są dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zobacze kolege i może sie skusze na Meyle :> a niby po co łożyska skoro moje narazie są dobre?

Nie zakłada się starych łożysk do nowych tarcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...