Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kat


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i na wstępie przepraszam. Tak wiem, temat poruszany milion razy, ale z racji tego, ze chwilowo korzystam z neta w telefonie to nie mam czasu i ochoty tego szukać. Stąd pytanie. Ile czasu muszę poświecić żeby wywalić kata? Chcę to zrobić jutro, a mam mocno ograniczony czas. Jakiś krótki opis jak to najszybciej zrobić? Zostaje ori pucha. To śmieszne, ale jeśli ktoś napisze jakich narzędzi potrzebuję to też się przyda :decayed: Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz napewno kanał i o ile śruby przy turbinie puszczą to te między katem a rurą idącą do tłumnika już nie zresztą nie ma do nich dojścia i najlepiej rozkręcić złącze rur (musisz kupić mowe bo pewnie starego już nie bedzie dało sie założyć) wyjąć filtr powietrza i wyciągnąć kata z częścią rury górą przez komore silnika bo w drógą strone pucha kata nie przejdzie. I masz kata na wierzchu. Możesz założyć wtedy od pana Gruchota fajny zamiennik za kase ze sprzedenia kata i jeszcze troche zostanie lub wydłubać go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile na tą chwilę, mniej więcej, mogą być warte wnetrzności kata? Jeśli w ogóle są coś warte? Bo będę dłubał :) A jeśli chodzi o to dłubanie to trzeba rozwalić kata, czy jakoś da radę się dostać, żeby dobrze to wydłubać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile na tą chwilę, mniej więcej, mogą być warte wnetrzności kata? Jeśli w ogóle są coś warte? Bo będę dłubał :) A jeśli chodzi o to dłubanie to trzeba rozwalić kata, czy jakoś da radę się dostać, żeby dobrze to wydłubać?

monolit podobno 100zeta za kilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wybity wkład z kata z AFN na allegro wziąłem 75 zł

W jakiej kategorii to umieściłeś, jeśli można wiedzieć? :gwizdanie:

@ Ok, znalazłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej miejscowości jest skup katalizatorów za kata z a4 b5 1.9 110KM AVG wziąłem u nich 200zł, w dodatku sami przecięli wydech zaraz za katem wybili i pospawali :P znajomy skasował mnie za wyjecie i włożenie kata 50zł EFEKT BEZCENNY auto lepiej wkręca się na obroty i ma lepszego kopa :)

do póki nie było skupu katów w mojej miejscowości sprzedawałem katalizatory na allegro z całymi puszkami na licytacjach :P ceny tez bardzo wysokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sprzedam-monolit-od-ciezarowek-i2035957131.html Przykładowa aukcja. Allegro › Motoryzacja › Części samochodowe › Układ wydechowy › Katalizatory. Ja nie wydłubałem jeszcze, bo mrozy mnie zaskoczyły ;( Liczę, że za swój wezmę chociaż ze 150 zł :naughty: Będzie kasa na mody :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo i tak zrobię :good: Tylko ile za same wnętrzności :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...