Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Cześć Kriss, suzukidr.pl pozdrawia :wink:

Noo proszę :hi:

Niestety DR sprzedana :(( a do tej pory się rehabilituję po wypadku...

Opublikowano
:kox: Ty to się nie nudzisz :naughty:

No nie... nie wiem w co mam łapy włożyć tyle roboty :facepalm:

To jutro sam jadę? :cry::decayed:

Opublikowano
Przecież jest wcześniej wklejony...

3x RFD2110

---------- Post dopisany 06-02-2014 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2014 at 15:56 ----------

Rezamy dalej :whistling:

http://images63.fotosik.pl/629/36f4d65f7912ae4amed.jpg

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Równolegle skręcam bixy...

http://images63.fotosik.pl/629/2072f3cea4a09417med.jpg

http://images62.fotosik.pl/631/3bb936302ef833d0med.jpg

http://images62.fotosik.pl/631/54936f04c9a81b57med.jpg

kris dla jasności to nie są projektory z a6c7, tylko z bmw. mały detal je odróżnia (wycięcie pod palnik)

ale świecą równie dobrze:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:kox: Ty to się nie nudzisz :naughty:

No nie... nie wiem w co mam łapy włożyć tyle roboty :facepalm:

To jutro sam jadę? :cry::decayed:

A mamy po drodze Wolsztyn? :naughty:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Przecież jest wcześniej wklejony...

3x RFD2110

---------- Post dopisany 06-02-2014 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2014 at 15:56 ----------

Rezamy dalej :whistling:

http://images63.fotosik.pl/629/36f4d65f7912ae4amed.jpg

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Równolegle skręcam bixy...

http://images63.fotosik.pl/629/2072f3cea4a09417med.jpg

http://images62.fotosik.pl/631/3bb936302ef833d0med.jpg

http://images62.fotosik.pl/631/54936f04c9a81b57med.jpg

kris dla jasności to nie są projektory z a6c7, tylko z bmw. mały detal je odróżnia (wycięcie pod palnik)

ale świecą równie dobrze:decayed:

Tak, wiem bo szukałem z F10-tki, lecz później okazało się, że w C7 są niby takie same :wink:

U mojego kumpla w w/w F10 świecą obłędnie :slina:

Opublikowano

poka jak swieci :kox:

Opublikowano
  • Autor
poka jak swieci :kox:

Klejo sie :decayed:

Opublikowano

Możemy lecieć przez Wolsztyn - ta sama droga ;)

Opublikowano
poka jak swieci :kox:

Klejo sie :decayed:

:thumbup1:

Opublikowano
Cześć Kriss, suzukidr.pl pozdrawia :wink:

Noo proszę :hi:

Niestety DR sprzedana :(( a do tej pory się rehabilituję po wypadku...

Shit ! Ale Twoja B5 chyba najbardziej Cię rehabilituje, widzę że rezasz i rezasz :wink:

Ja teraz mam kilka dwukółek między innymi Dr 350, szukam właśnie wałka rozrządu i dźwigienek zaworowych, ale nic nie ma :facepalm: Nie pamiętam czy to oprócz rozwiercania kanałów ssących robiłeś coś z głowicą ? Bo zastanawiam się nad wałkiem stage 2 od Świątka i regeneracją dźwigienek... Tyle że jeśli chodzi o regenrację elementów do DR, to Świątek najlepszych opinii nie ma...

P.S. Marzy mi się gleba do mojej b7 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Cześć Kriss, suzukidr.pl pozdrawia :wink:

Noo proszę :hi:

Niestety DR sprzedana :(( a do tej pory się rehabilituję po wypadku...

Shit ! Ale Twoja B5 chyba najbardziej Cię rehabilituje, widzę że rezasz i rezasz :wink:

Ja teraz mam kilka dwukółek między innymi Dr 350, szukam właśnie wałka rozrządu i dźwigienek zaworowych, ale nic nie ma :facepalm: Nie pamiętam czy to oprócz rozwiercania kanałów ssących robiłeś coś z głowicą ? Bo zastanawiam się nad wałkiem stage 2 od Świątka i regeneracją dźwigienek... Tyle że jeśli chodzi o regenrację elementów do DR, to Świątek najlepszych opinii nie ma...

P.S. Marzy mi się gleba do mojej b7 :decayed:

Robiłem też wydechowe i polerowałem zawory + planowanie głowicy.

Też słyszałem złe opinie o świątku...

Szukaj gwintu i na ziemię z suką :kox:

Opublikowano

ładnie działaasz, to soczewka wydaje się wieksza niż moja? :wink:

jak jedziecie przez wolsztyn to max weź kabel i kompa :decayed:

Opublikowano

Ni mom czasu na takie ceregiele :decayed:

Opublikowano

Rezamy dalej :whistling:

36f4d65f7912ae4amed.jpg

Krzysiek jakie masz plany na ten boczek?:wink:

Opublikowano

Podejrzewam, że szybciej zmienię auto, nim poszukam gwintu. Trochę dużo szpeju dochodzi przy tej zabawie, na lato mam 17" to i felunek by trzeba było zmienić, jak felunke to opony i tak dalej i tak dalej, a gdzie tu jeszcze motocykle i trabant :grin::facepalm:

Opublikowano
ładnie działaasz, to soczewka wydaje się wieksza niż moja? :wink:

mylisz sie. średnica jest taka sama.jedynie hella h3 ma większa ogniskową.

Opublikowano

Krzysiek jakie masz plany na ten boczek?:wink:

Tak jak widać, lecz będzie jedna ramka na siatki :wink:

Nie odstają ci trochę u góry i dołu?

Opublikowano
  • Autor

Krzysiek jakie masz plany na ten boczek?:wink:

Tak jak widać, lecz będzie jedna ramka na siatki :wink:

Nie odstają ci trochę u góry i dołu?

U góry nie, na dole tak, ale będzie to zniwelowane :wink:

Opublikowano

Krzysiek jakie masz plany na ten boczek?:wink:

Tak jak widać, lecz będzie jedna ramka na siatki :wink:

a efekt finalny na pazdziernik to 4 glosniki w boczku :decayed: bo krzyskowi ciagle malo :decayed:

Opublikowano

Posłuchamy jak będzie okazja :wink:Może w Ostrowie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.