Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAG] Klocki + tarcze hamulcowe (przód)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Mam pytanie jakie polecalibyście klocki oraz tarcze hamulcowe na przód do oooo b8 8k2 2.0 TDi?

Standardowe brać z serwisu?

Lub może coś lepszego?

Biorę również pod uwagę wygląd ponieważ na lato będę wrzucał prawdopodobnie większe alu... :decayed:

Jak w ogóle podchodzić do tarcz wentylowanych czy też nacinanych??

Klocki ceramiczne podobno są trwalsze ale nie wiem czy aż takie potrzebuję :mysli:

Jaka cena miej więcej za przód tarcze + klocki?

Za pomoc i opinie z góry dziękuję, jakby ktoś miał jakieś foto propozycji to z chęcią obejrzę :good:

Pozdrawiam :notworthy:

Adam

Opublikowano

w std masz 314/25mm czyli nas....ć i zaorać

musisz najpierw poszukac 320/30mm i na Twoim miejscu najpierw bym sie na tym skupił

potem wybierał opcje "klockowo-tarczową" że tak powiem

Opublikowano
  • Autor

Aha czyli lepiej postawić i zainwestować w tarcze 320/30mm ?

Jakiej firmy tarcze i klocki byś polecił?

Chyba lepiej klocki i tarcze jednej tej samej wtedy chyba najlepiej to współgra?

I co z tymi nawiercanymi, wentylowanymi - które lepsze, trwalsze?

Aha alu w tej chwili mam 16" więc chyba nie będzie problemu - prawda?

Dziękuję za pomoc :hi:

Opublikowano
I co z tymi nawiercanymi, wentylowanymi - które lepsze, trwalsze?

Odpuść sobie te nawiercane :wink4: dają tylko wygląd i tyle .

Zapodaj te co masz i będzie gicior czyli ATE bo takie idą na pierwszy rzut :)

Chyba ze chcesz wieksze tarcze i zaciski zmienic ( 320/30 mm ) to niestety sa juz koszta wieksze ( koszt około 1000-1300 PLN )

Opublikowano
I co z tymi nawiercanymi, wentylowanymi - które lepsze, trwalsze?

Odpuść sobie te nawiercane :wink4: dają tylko wygląd i tyle .

Zapodaj te co masz i będzie gicior czyli ATE bo takie idą na pierwszy rzut :)

Chyba ze chcesz wieksze tarcze i zaciski zmienic ( 320/30 mm ) to niestety sa juz koszta wieksze ( koszt około 1000-1300 PLN )

Grześ, prosze Cię tylko nie Ate, bo Kolega będzie płakał

(jako OE jest Otto Zimmermann)

tarcze perforowane to nie tylko wygląd, ale większa skutecznośc[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 18:27_________________________________________________

Jak chcesz to mam cos takiego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227296.0

a i tarcze się jakieś znajdą w dobrej cenie :naughty:

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Sorki, że odnawiam.. Ale dlaczego nie polecacie firmy Ate?

Jakie są lepsze tarcz i klocków w przystępnej cenie? TRW? Z góry dzięki..

Opublikowano
Sorki, że odnawiam.. Ale dlaczego nie polecacie firmy Ate?

bo sie pierd... krzywią

kup Otto Zimmermanna do tego klocek Ferodo i wio !!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Takie pytańko jeszcze bo ten zestaw co podałeś jest dosyć drogi.. A co sądzisz jakbym kupił tarcze i klocki z TRW.. Wydaje mi się, że przy 90 konnym aucie dają rade?

Opublikowano

wiec zmien zaciski z tarczami 288/25mm i bedzie taniej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.