Jump to content
IGNORED

[ALL B5] Tylne kanapy - różnice

nicpek
 Share

Recommended Posts

Witam

szukam Avanta jak w temacie, z kanapą z potrójnymi pasami trzypunktowymi w Gorzowie (bliskich okolicach) do spokojnego oglądnięcia różnic pomiędzy wspomnianą kanapą a moją w Avancie B5 '96r. Jakby ktoś za zgrzewkę piwa (na spółkę :cool:) miał czas i ochotę porównać będę dźwięczny.. :wink4:

pzdr

Rafał

jesli chodzi ci o montaz kanapy poliftowej w avancie do przedlifta

To wejdzie spokojnie/ jedyna roznica jest taka ze srodek kanapy poliftowej jest troche nizej poniewaz chowa sie tam zaglowek

i jest troche inny podlokietnik

a jednak sie mylilem ... jest inne mocowanie :P co mozna przeczytac w ponizszych postach

Jesli szukasz roznicy pomiedzy nimi to:

Roznica jest w gornych mocowaniach - zapiecia oparcia w 1996 sa zapinane na ucho z drutu (opusc oparcie zobaczysz o co chodzi), a te po lifcie 1999 sa na trzpien.

Roznica jest w gornych mocowaniach - zapiecia oparcia w 1996 sa zapinane na ucho z drutu (opusc oparcie zobaczysz o co chodzi), a te po lifcie 1999 sa na trzpien.

no i właśnie. Jakie to stwarza problemy dla mnie? Da się coś z tym zrobić? Może ktoś próbował? Muszę założyć taką kanapę do siebie z racji środkowego pasa 3-punktowego, a takowe kanapy (z tym pasem) chyba nie istniały przed pierwszym liftem, prawda?

pzdr

Rafał

kurde to muszę zobaczyć jak jest u mnie w `98, bo 3-punktowy pas mam

zamienimy się kanapami..? :wink4:

a tak poważnie, pewnie spawanie odpowiednich uchwytów nie wchodzi w grę.. chociaż.. :gwizdanie:

tak czy inaczej, zakładam że nie powinno być problemu albo z dorobieniem odpowiednich trzpieni spawanych do karoserii (mam wujka, który w swoim garażu obsługuje większość gorzowskich dealerów jeśli chodzi o dorabianie cudów :naughty:), albo z wyrezaniem z innego nowszego avanta po unfall'u. Czy spawanie czy przykręcanie, bo może dojście jakieś jest.

dalej pozostaje temat pomacania na żywo takiego uchwytu i kanapy..

pzdr

Rafał

Zobaczę czy mam u siebie taki pas :)

Powiem szczerze, ze nawet nie zwracałem uwagi na to.

Jak będzie to podskoczysz do Sulecina i popatrzysz "na żywca"

pozdrawiam

pozdrawiam

super :)

czekam na info,

pzdr

Rafał

Mocowanie/zamki sa inne ale ten trzpiń przykręcany jest wiec nic nie trzeba spawać ale rozważyć sprawę mocowania.

Nie wiem jak to było wcześniej ale poliftowe oparcie ma czujniki i kabelek wyprowadzony zoparcia. Po za tym co już napisano to mocowanie pionowej rolety jest inne.

Po co ci 3-y punktowy pas na środku fotelik chcesz ta wozić?

pozdrawiam

super :)

czekam na info,

pzdr

Rafał

Sprawdzone :)

Mam 3x3 możesz podjechać

pozdrawiam

Ludziska, zastanówcie się czy to jest wątek o szukaniu auta, czy wątek o kanapie.

Raczej to drugie więc przenoszę to do Działu Wnętrze i zmieniam nazwę wątku.

nicpek załóż proszę oddzielny wątek o poszukiwaniach auta.

Ludziska, zastanówcie się czy to jest wątek o szukaniu auta, czy wątek o kanapie.

zaczynam dopiero współpracę na tym forum z racji zakupienia A4 Avant, ale już zaczyna mnie śmieszyć Wasza zabawa z przenoszeniem wątków. W pierwszym poście (polecam uwadze i przeczytaniu ze zrozumieniem) napisałem że szukam Avanta cytuję: "do spokojnego oglądnięcia różnic pomiędzy wspomnianą kanapą a moją w Avancie B5 '96r.". Zanim zajrzałem do mojego posta po raz pierwszy, już został wywalony z Wnętrz do Na każdy temat. Teraz kiedy ku mojej uciesze wątek zaczął przybierać konkretny obrót i treściwą rozmowę, kolejny Wspaniały przenosi ponownie do Wnętrz.. Chłopaki! Zamysł wątku się nie zmienił i dziękuje części rozmówców, że 'załapali' o co chodzi.. To taka mała dygresja..

Co do nowego wątku o szukaniu auta - to ja auto własne już mam, a i kolega jacekm - posiadacz avanta z interesującymi mnie pasami w tylnej kanapie, zaproponował odwiedziny u siebie, z których skorzystam i dziękuję mu bardzo za zainteresowanie tematem.

Teraz to pewnie dostane co najmniej ostrzeżenie za zwracanie uwagi Najważniejszym. Proszę o zamknięcie wątku, bo co chciałem to wiem, i dziękuję adadur za zainteresowanie - tak, muszę władować tam trzeci fotelik :gwizdanie:, a z jacekm umówię się w tygodniu na oględziny.

pozdrawiam

Rafał

zaczynam dopiero współpracę na tym forum z racji zakupienia A4 Avant, ale już zaczyna mnie śmieszyć Wasza zabawa z przenoszeniem wątków. W pierwszym poście (polecam uwadze i przeczytaniu ze zrozumieniem) napisałem że szukam Avanta cytuję: "do spokojnego oglądnięcia różnic pomiędzy wspomnianą kanapą a moją w Avancie B5 '96r.". Zanim zajrzałem do mojego posta po raz pierwszy, już został wywalony z Wnętrz do Na każdy temat. Teraz kiedy ku mojej uciesze wątek zaczął przybierać konkretny obrót i treściwą rozmowę, kolejny Wspaniały przenosi ponownie do Wnętrz.. Chłopaki! Zamysł wątku się nie zmienił i dziękuje części rozmówców, że 'załapali' o co chodzi.. To taka mała dygresja..

Zauważyłem :) ale jako, że to nie mój temat to spasowałem

Takie małe OT

Tel. podałem Ci na priva

Zadzwoń, oczywiście nie ma problemu, zrobimy mini-spota lubuskiego :polew:

pozdrawiam

jacekm