Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] co i jak do B5 2000r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

mam lekki problem, bo troche nie kumam zaleznosci miedzy wszystkimi wymiarami felgi, kiedy bedzie obcierac itd. Wzor ponizej mnie powala i chce sobie sprawic podobne, niekoniecznie w tej cenie ale ten sam wzor i rozmiar.

http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-audi-a4-a6-17-cali-stan-idealny-i2019263619.html

ALE...:

chcialbym zeby kolo bylo optymalnie schowane, tj. nie wystawalo ale tez nie bylo schowane jak moje ori 15"

czy 17" a moze lepiej 16"

mam b5 fabrycznie obnizona -20 i teraz czy 17" wejdzie jak tak to z jaką oponą (45, 55, 65?), oraz jakie ET, bo wiekszosc jest z ET56, czy obejdzie sie to bez dystansow i innych tego typu udziwnien, bo podobno im prosciej tym lepiej - czyli bez dodatków.

z gory dzieki za Waszą pomoc.

Opublikowano

witam,

mam lekki problem, bo troche nie kumam zaleznosci miedzy wszystkimi wymiarami felgi, kiedy bedzie obcierac itd. Wzor ponizej mnie powala i chce sobie sprawic podobne, niekoniecznie w tej cenie ale ten sam wzor i rozmiar.

http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-audi-a4-a6-17-cali-stan-idealny-i2019263619.html

ALE...:

chcialbym zeby kolo bylo optymalnie schowane, tj. nie wystawalo ale tez nie bylo schowane jak moje ori 15"

czy 17" a moze lepiej 16"

mam b5 fabrycznie obnizona -20 i teraz czy 17" wejdzie jak tak to z jaką oponą (45, 55, 65?), oraz jakie ET, bo wiekszosc jest z ET56, czy obejdzie sie to bez dystansow i innych tego typu udziwnien, bo podobno im prosciej tym lepiej - czyli bez dodatków.

z gory dzieki za Waszą pomoc.

Dołączam się do pytań :good: Też na wiosnę wpadają 17" i jest wiele wątpliwości, które na pewno ktoś rozwieje. Dodatkowo jeszcze pytanie o szerokość opony (215,225?)

Opublikowano

ja mam u siebie 17" i zawieszenie 1be czyli 20 mm nizej od serii.. opona 225/45 i et 35.. i kolo jest na rowno.. nic nie wystaje ani nie jest schowane.. jak dla mnie najlepiej tak..:) tylko gleba by sie przydala wieksza..

Opublikowano

To już się boję, co będzie u mnie na 1ba.. :gwizdanie: Bo gleby od razu nie będzie..

Opublikowano

To już się boję, co będzie u mnie na 1ba.. :gwizdanie: Bo gleby od razu nie będzie..

będzie conajmniej śmiesznie wygladał :gwizdanie:

do 17ki najlepiej sprawdza sie zawieszenie -30, szpara na max 2 palce miedzy oponą a błotnikiem, et 35

7,5 przy et 45 nie trze od wewnatrz, ale felga jest schowana

Opublikowano

A jaki byłby koszt, gdybym chciał jak najtaniej obniżyć -30mm? :kox:

Opublikowano

A jaki byłby koszt, gdybym chciał jak najtaniej obniżyć -30mm? :kox:

http://allegro.pl/audi-a4-avant-sportowe-sprezyny-zawieszenia-35mm-i2030923883.html plus amory te co masz

http://allegro.pl/zawieszenie-sportowe-mts-40-40-audi-a4-94-00-i2008847499.html dedykowane amory ze spręzynami

albo szukasz używki sensownej

http://allegro.pl/weitec-sport-sprezyny-obnizajace-audi-a4-kombi-99r-i2045461709.html tylko musisz sie dowiedzieć z jakiego silnika były

Opublikowano

no to wygląda na to, ze używka będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem :) wszystko zależy od tego za ile felgi kupie i ile wezmę za swoje :evil:

Opublikowano
  • Autor

Tylko czy do obnizenia wystarczy wstawic tylko taki zestaw? czy nie bedzie potrzebne zadne wzmocnienie typu rozporka? pytam bo wydaje mi sie ze nizsze = twardsze wiec i lepiej bedzie czyms usztywnic :mysli:, czy to tylko mity? a powiedzcie mi czy w opolskim macie jakiegos ziomka co zajmuje sie felami, w sensie czy da rade kupic taki wzor jak na poczatkowym linku (zreszta Duds ma takie w fotce z a4), z takim et jak podaliscie za najlepsze ~ ET36? bo rozumie ze ET 56 to juz zabawa z dystansami, czy jestem w błędzie? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.