Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co oznacza ten znak ostrzegawczy na FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie dzis rano po przekreceniu zaplonu i wlaczeniu silnika zaczelo mi pikac z 3 razy i potem przestalo....

kiedys tez tak mi pikalo jak jechalem powoli na 1 na dziurach ? od czego to ?]

chodzi mi o ten czerwony wykrzyknik w kółku

7411d0670d3747a9m.jpg

Opublikowano

brak płynu hamulcowego :wink4:

Opublikowano

Dodaj tagi :gwizdanie:

btw. klocki w B6 mają jakiś czujnik zużycia, czy coś?

Opublikowano

akumulator kaput[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 21:30_________________________________________________po przekreceniu zaplonu jest ok prawda?? po odpaleniu silnika od razu wykrzyknik i pikanie??

akumulator umiera podczas obciazenia i czas go wymienic, długo masz obecny??

Opublikowano

na moje to cos z ukladem chamulcowym.. albo plyn albo kocki

Opublikowano

zadne klocki , od klocków jest zółty i wyglada zupelnie inaczej

Opublikowano

taki symbol wyskakuje na FISie gdy:

- poziom płynu hamulcowego jest za niski

- albo jeśli jest jakiś błąd w systemie ABS

Opublikowano

jesli by był bład na absie to nie swiecila by sie kontrolka od absu??

u mnie jak i u kolesia w blizniaczym aucie ta kontrolka pokazywala sie kiedy akumulator juz nie domagal, po wymianie aku u mnie jak i u kolegi kontrolka wiecej sie nie pokazywala, ładowanie aku nie pomagalo, płyn byl w porzadku jak i cały uklad hamulcowy, brak błedów na vagu

autorze

-sprawdzales stan płynu hamulcowego??

-podpinałes vag??

Opublikowano

u mnie jak mialem wyciek plynu to sie takie cos pokazalo bo stan byl za maly

Opublikowano

Dodaj tagi :gwizdanie:

btw. klocki w B6 mają jakiś czujnik zużycia, czy coś?

mają ale tylko przód :kwasny: niestety

Opublikowano
Opublikowano

akumulator kaput[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 21:30_________________________________________________po przekreceniu zaplonu jest ok prawda?? po odpaleniu silnika od razu wykrzyknik i pikanie??

akumulator umiera podczas obciazenia i czas go wymienic, długo masz obecny??

Potwierdzam. U mnie miałem tak samo.

Pojechałem na test akumulatora i prądu rozruchowego nie było nawet 300 A.

Po zmianie na nowy akumulator problem zniknął.

Jedź do jakiejś firmy sprzedającej akumulatory - powinni Ci zrobić test bezpłatnie.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.