Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kurcze może jednak bajku nie masz co robic tylko jechać do Białegostoku i z powrotem tylko po to żeby sobie auto zmierzyć za friko?? okazja :):D

Wyślij te mocne X na rolki do ECU-Performance, tez ci załatwimy pomiar za friko ;)

Onanizm sprzętowy to się nazywa ;)

Co za różnica, X o mocy 380 białostockich koni, czy X o mocy 400KM warszawskich? i tak nie poczujesz różnicy :)... a na torze i tak wygra lepszy kierowca.

Zrób soft u siebie, potem przyjedź do Wawy na S8 i pojedziesz z rolki z bajkiem i będzie jasne :)

Nawet jeśli go objedziesz to wierz mi bajk napewno nie będzie miał koszmarów nocnych i "dyga" mu bedzie działać dalej:)

ps. Sportmile na FB tam masz testy MTM i ABT jakie "gotowe" wałki robią i nie są to 20konne różnice:)

widziałem :) MTM to wogóle jakaś żenada jest, teraz koń koniowi nie równy, jest i szkapa, jest i arab :)

Opublikowano
  • Autor

wziąłem dzisiaj go pro na wieczorną przejażdżkę - tutaj trochę ognia :decayed: przyda się przełączyć na HD :wink:

Opublikowano
:naughty::kox::naughty:
Opublikowano
  • Autor

wczoraj świetne warunki były w nowym mieście - w końcu :decayed:

740097_328068680644397_1199150258_o.jpg

dsc_6612-edit.jpg

793831_328068710644394_1717062525_o.jpg

775220_328068433977755_1692318658_o.jpg

dsc_6397-edit.jpg

Opublikowano

widze że dokładka znosi dzielnie zimowe warunki :)

Opublikowano
  • Autor

tak - wróciła cała :decayed:

---------- Post dopisany 29-01-2013 at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 13:19 ----------

mały teaser z sesji wykonanej przez fotomotive.pl :decayed:

evo01f.jpg

evo02a.jpg

Opublikowano

druga fota wyląduje na niejednym ekranie na świecie jako tapeta:slina:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

i kolejna seria

evo10ap.jpg

evo05a.jpg

evo08a.jpg

---------- Post dopisany 01-03-2013 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 18:57 ----------

z nowości będzie za kilka dni nowa felga - biały Volk TE37 :decayed:

Opublikowano
z nowości będzie za kilka dni nowa felga - biały Volk TE37 :decayed:

:slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

daje rade :)

EVOTE376.jpg

a jak u ciebie z wielkością i ET? idziesz w lico z nadwoziem?

Opublikowano
  • Autor

będzie 18x8.5 +15

Opublikowano

eej to jest nowe miasto nad pilica? kurna jak tak to tez czasem bym sie przejechal :) to jest jakis tor lotnisko czy pole? :D

btw fajne to to EVO, zawsze mnie krecily subaraki ale ponoc evo jezdza lepiej... niestety nie mialem okazji sprubowac ;)

Opublikowano

quadysz...ktoś ładnie powiedział:

"Subaru jest autem cywilnym aspirującym do rajdówki, EVO to rajdówka aspirująca do auta cywilnego"

Opublikowano

Jak zobaczę te Volki u Ciebie...

To w końcu podam Ci po męsku rękę...

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jak zobaczę te Volki u Ciebie...

To w końcu podam Ci po męsku rękę...

:decayed:

Nareszcie - powoli miałem dość całowania po rękach :decayed:

Opublikowano

Czyli jednak to nie była plota z tymi Twoimi audiencjami u Pożka decayed.gif ...a teraz?? wkońcu będziesz wpadał bez umówienia

Opublikowano
  • Autor
:facepalm: odwrotnie
Opublikowano

buuhahah...zależy jak to przeczytac ;) to tak jest...

...no widzisz jedni mówią, że to Ty jesteś całowany po rękach, a inni mówią, że Ty jednak całowałeś po rekach.

Tak czy siak nie będe już wnikał kto, kogo i jak. Niech to pozostanie waszą intymna sprawą :)

Opublikowano
Jak zobaczę te Volki u Ciebie...

To w końcu podam Ci po męsku rękę...

:decayed:

Nareszcie - powoli miałem dość całowania po rękach :decayed:

Tak to już jest w tym lansiarskim towarzystwie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.