Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak pod obciążeniem???

Opublikowano
  • Autor

samolot :grin: dzisiaj go jeszcze nie cisnąłem, ponieważ nie ma programu i może być*za ubogo :kwasny:

Opublikowano

oo porszę to sie moze jutro spotkamy... no ciekaw jestem co ci wyjdzie :)... może będzie mozliwośc że porównanym co i jak bo jutro mam miec powrót do "mocy"... może byc ciekawie.

Opublikowano
  • Autor

i po strojeniu..

evoxe.jpg

Opublikowano

jak wrażenia... ładnie niuton się nisko zaczyna (jak na EVO)

Opublikowano
  • Autor

wiesz co - no jedzie lepiej, ale d*py nie urywa :decayed:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

znowu zapomniałem przekręcić*telefonu :facepalm:

Opublikowano

no i będzie ładna marchewa przy zmianie biegów ;)

dopiero co zrobił a już marudzi... co za człowiek :)

bedzie mało to dorezasz turbo i e85 ;)

Opublikowano

O rzesz, mało nie wybuch przy końcu :decayed: bezpiecznie tak dla tego co ci na ogon siądzie ?

Nie żebym się czepiał ale nie robiłeś u rogala ?

4 z przodu ledwo ledwo :wink: jak na takie pieniądze wsadzone :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lepiej niech nie siada :decayed:

co do wyniku to niestety turbo za małe, żeby było lepiej..

Opublikowano

u bajka jest piękna mono marchewa:)...

U Rogala Evo?... On się raczej specjalizuje w innych markach :) i niech tak pozostanie.

Jest mistrzem vaga... Ale do gtra czy miska to jednak inni są na świecie :)

Opublikowano

Nie znam się to się pytam.

Bajk jak Cię znam to wiem, że nie odpuścisz i dozbroisz w co tam tylko możliwe :decayed: bez względu na monety :grin:

Plan minimum wykonany bo w tyle celowałeś :wink:

Edit: mgtan używasz języka, którego nie kumam :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor

niestety mocniejszego setupu na gwarancji nie zrobię już*- z tego co mówił strojący to mam najmocniejsze evo na gwarancji w kraju :grin:

Opublikowano

mówiłem że 400 pęknie to mi nie wierzyłeś:wink:

gratuluje wyniku:slina:

Opublikowano
  • Autor

wierzyłem :decayed: w gruncie rzeczy miałem nadzieję na lekką górkę, ale jak widać nie udało się :kwasny:

teraz tylko muszę wydech doprowadzić do normalności bo z takim poziomem dB nie da się jeździć :grin:

Opublikowano

zrób zwężkę i będzie ciszej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

najpierw wrzucę dodatkową puszkę przelotową w miejsce gdzie kiedyś był kat - zobaczymy na ile to pomoże - jeśli nie pomoże to będę musiał ten sprzedać i zrobić*customa :decayed:

Opublikowano

Bajk choroba mocy postepuje... mi brakuje mimo codziennej jazdy... :) ale cytując naszego kolegoe Michała: "i tak przy tym setupie objeżdzasz 95% aut na drogach"

a jak ci mało to dogadaj się na większe turbo... napewno pozwola na gwarancji zrobic...wówczas ci niuta zostawia na 550 ze względu na sprzegło a dodadzą ze 20-30 kuniuf.... gwara minie to wówczas bedziesz zawór odkręcał w strone 450/600 :)

Opublikowano
wierzyłem :decayed: w gruncie rzeczy miałem nadzieję na lekką górkę, ale jak widać nie udało się :kwasny:

teraz tylko muszę wydech doprowadzić do normalności bo z takim poziomem dB nie da się jeździć :grin:

i dowód można jeszcze oddać :polew:

Opublikowano
  • Autor

mgtan - przestań - po co pakować się*w większe turbo, które będzie później wstawać dla 20 koni?

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

i dowód można jeszcze oddać :polew:

jadę zaraz testy robić - strzelę traskę*500km :grin:

Opublikowano

ciekawe jak szybko go wyrzucisz po tych 500km:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.