Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eee to d*pa. pojade do janek:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nie wiem jak w EX ale zdaje się braid robi 16" felgę, która wchodzi na seryjny hebel. Do tego nalewki Profila i kolec Ci nie będzie potrzebny. Naprawdę ten zestaw robi kapitalną robotę, ekstra trakcja bo miekka gumka i hamowanie rewelacyjne. Polecam :wink:

W X masz większy zacisk, więc cudem wchodzi ta 17 - Felga Compomotive 7x17"" ET 11 5x114.3 biała EVO 10 hamulec Brembo | Mitsubishi \ koła \ felgi Evo X \ koła \ felgi * Kategoria tymczasowa | części Subaru Impreza, części Mitsubishi Lancer, sklep internetowy sklep.4turbo.pl

Pewnie Braid też jakąś 17 zrobi z małym offsetem, która by weszła :wink:

Wolałbym raczej kolec, żeby na tych wyślizganych partiach gdzie jest tylko lód nie wylatywać w pole :decayed:

Opublikowano

Nie pozwolą Ci na kolcu pojechać niestety :doh:

Opublikowano
  • Autor

serio? :doh:

Opublikowano

Serio serio. Nie będą puszczać na kolcu. Wiem, ze w NMnP można jeździć z kolcem.

Tak samo jak wczoraj był jakiś banan białą E9 na letnich...też już mają na letnich nie puszczać.

Opublikowano
  • Autor

Tylko w Nowym Mieści nie dzieje się nic ostatnio - Vert chyba coś próbuje zorganizować w nadchodzący weekend, ale chyba mała frekwencja i pewnie jak zwykle nie będzie.

Najlepsze było M3 na letnich :decayed:

Opublikowano

Nie szkoda ci tego spojlera :doh: Pewnie trochę kosztował :decayed:

Opublikowano

Widze tam jedną e90..

Opublikowano
Widze tam jedną e90..

Na letniakach :grin:

Opublikowano
  • Autor
Nie szkoda ci tego spojlera :doh: Pewnie trochę kosztował :decayed:

coś*Ty - świetnie rozpycha śnieg :decayed:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

zresztą jak się*okazało ona wcale nie obniżyła auta - na zdjęciach z przodu jednak efekt jest inny :decayed:

img1300j.jpg

Opublikowano

fajna bryczka i ładnie widać AMS na coolerze :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mi też ostatnio znowu zaczęła się podobać i wszelkie pomysły o pozbyciu się póki co odleciały ;)

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 09:40 ----------

eva dostała pod choinkę chlapacze rally armor - muszę*przyznać, że całkiem dobrze jej z nimi :decayed:

Opublikowano

dobrze X wyglda z nimi :) a chlapacze sa dobre - przy okazji masz juz czujniki parkowania :)... do krawęznika dojeżdzasz tyłem i odrazu słyszysz ;)

Opublikowano
  • Autor

no nie ma tragedii, nie ma..

IMG_2117%20copy.jpg

Opublikowano

przednie w X masz też tak nisko??

Opublikowano
  • Autor

nie - nie mam gleby przecież i na zimę*mieć nie będę - na wiosnę może :decayed: ale wtedy chlapacze wylecą, bo przy glebie i chlapaczach to ciężko będzie się*jeździć*:decayed:

Opublikowano

fajny białas pzdr

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dawno tu nie zagladałem bo DZIAŁ TEN mam w ignorach :decayed:

Naprawde fajne autko :wink:

Podziwiam listę MODÓW :thumbup1:

- pasy szelkowe 4pkt schroth

- przewody hamulcowe w stalowym oplocie goodridge

- gumy tylnego dyfra ralliart

- vortex carbon

- felgi Braid FullRace A 18x8 + różne slicki do upalania

- stabilizatory whiteline (przód + tył)

- rozpórka tylna górna summit

- carbonowe nawiewy na hamulce

- carbonowe wyloty powietrza z błotnika

- gałka AMS

- dolot + górna rura IC INJEN

- dokładka przedniego zderzaka rexpeed

- klocki hamulcowe Carbone Lorraine RC5+ (przód + tył)

- intercooler AMS

- downpipe AMS

- testpipe

- wydech INVIDIA N1 racing na jedną stronę

- wtryski deutsch werks 850

- chlapacze rally armor

Opublikowano
  • Autor

dzięki :decayed:

jest to pierwsze auto, które po roku mi się*znudziło :wink:

po poprawkach zaczęło dawać trochę*radości :decayed:

Opublikowano

to może powrót na A4?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.