Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj tam oj tam ;) tyci większa...

Opublikowano
w końcu zaczynają części się pojawiać

http://img338.imageshack.us/img338/8255/zdjcieti.jpg

wydech i wtryski niestety jeszcze na cle, więc pewnie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia strojenie :kwasny:

Niezły ten pochłaniacz :naughty: na jakim rdzeniu i skolka takie cudo ?

Dał byś radę radę pomierzyć szerokość (max/min przy boczkach) / wysokość / głębokość i średnicę wejścia/wyjścia :wink:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem na jakim rdzeniu, 3300 brutto.

spróbuję pomierzyć, ale nie obiecuję*:decayed:

intercooler korzysta ze standardowych rur, więc zmiany średnicy w stosunku do serii nie ma, ale podobno działa :decayed:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

temat zaczyna sie robic bardzo interesujący :kox::kox::kox:

Bajk, w jaka cyfre celujesz ?:wink:

400/550 być*musi - jak nie będzie to zrobię wałki jeszcze :wink:

Opublikowano

Leniuchu, pomierz, pomierz :wink: no i potem cyknij foty z montażu. Domyślam się, że z usa przyleciały graty ?

Opublikowano
  • Autor

tak - z usa.. o ile intercooler i downpipe przybył samolotem, o tyle cat-back invidii płynął statkiem i już minęło 6 tygodni i ciągle nie ma :kwasny: podobno w odprawie celnej, więc jest szansa na to, że będzie w przyszłym tygodniu - ciekawe jak bardzo będzie urywał d*pę swoim jednym tłumikiem końcowym :grin:

Opublikowano

Cat-back ;) wypalaj szybko i filmik wrzucaj

Sent from my Variophone

Opublikowano
  • Autor
w końcu zaczynają części się pojawiać

http://img338.imageshack.us/img338/8255/zdjcieti.jpg

wydech i wtryski niestety jeszcze na cle, więc pewnie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia strojenie :kwasny:

Niezły ten pochłaniacz :naughty: na jakim rdzeniu i skolka takie cudo ?

Dał byś radę radę pomierzyć szerokość (max/min przy boczkach) / wysokość / głębokość i średnicę wejścia/wyjścia :wink:

tak na szybko powierzchnia chłodząca (bez tych dospawanych boczków):

wysokość 31.3 cm

szerokość 50 cm

głębokość 8.8 cm

średnica wlotu w okolicach 5.5 cm.

Opublikowano

Super thx, to jak byś jeszcze na szybko znalazł chwilkę to mógł byś podać szerokość z boczkami :wink:

BTW kawał pochłaniacza, na ile ps to styka wg producenta ?

Opublikowano
  • Autor

Nie podam bo ic juz na montażu :)

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

img0465ta.jpg

IC założony, a wydechu ciągle nie ma :confused4:

Opublikowano

no kurde... czekasz i czekasz... czego jeszcze brakuje oprócz wydechu i softu?

Opublikowano
no kurde... czekasz i czekasz... czego jeszcze brakuje oprócz wydechu i softu?

Dobrego drivera:grin:

Opublikowano
no kurde... czekasz i czekasz... czego jeszcze brakuje oprócz wydechu i softu?

Dobrego drivera:grin:

Bajk się szkoly. We Kelczach :naughty::facepalm:

Opublikowano
  • Autor
no kurde... czekasz i czekasz... czego jeszcze brakuje oprócz wydechu i softu?

Dobrego drivera:grin:

spoko - Ty jako jedyny dobry tutaj wystarczysz :decayed:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

no kurde... czekasz i czekasz... czego jeszcze brakuje oprócz wydechu i softu?

wydech i wtryski lecą razem - jak dobrze pójdzie to będą w czwartek :naughty:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

nie wiem, czy to efekt placebo, ale auto po założeniu intercoolera ewidentnie jedzie lepiej :naughty:

Opublikowano

a na paliwo jaką kartę flotową masz ? :whistling: czuję, że będzie niezły wir w baku

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

hihi, zimno jest to zapitala

Opublikowano

bez przesady aż takich mega różnic to nie ma :) doda z 5l do obecnego spalania i ma wynik... 17-19 l/100 to norma przy cywilnej jeździe... a przy nie cywilnej to lepiej nie wiedziec czasem :)

Opublikowano
  • Autor

spoko, przy spokojnej jeździe na pewno będzie mniejsze niż teraz.. przy WOT to co innego :grin:

Opublikowano

Masz wskaźnik doładowania ? Amerykańce opisywali, że dużo większy boost się pojawia po wymianie na tego FMICka :slina:

Opublikowano

właśnie bajk`u a co z zegarmistrzostwem? jakies EGT, turbo, temperatura oleju? :)

Opublikowano

placebo :grin:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

BTW bajk ile tam masz kuni teraz?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem - seria z dolotem i ic :wink:

co do wskaźników - będzie boost, egt oraz temperatura oleju STRI

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Masz wskaźnik doładowania ? Amerykańce opisywali, że dużo większy boost się pojawia po wymianie na tego FMICka :slina:

no ewidentnie czuć, że coś*się zmieniło :naughty: zobaczymy jak to się przełoży na końcowe cyferki

---------- Post dopisany 22-11-2012 at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2012 at 21:44 ----------

img0469p.jpg

wszystko już na miejscu - jutro strojenie :banan:

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

cicho nie jest :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.