Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super kosa :kox: w/g mnie wygląda idealnie :slina: :slina: :slina: i ta motorownia :slina: :slina: :slina:

Graty zakupu :oklaski: oraz bezawaryjnej jazdy :good:

Opublikowano

Ladne autko a wszczegolnosci ta motorownia :kox: jasny srodek jednak robi wrazenie ,tylko te inhalatory na 15cm w nawiewach troche go szpeca jak dla mnie :wink4: ale ogolnie gratulacje dobrego zakupu :good:

Opublikowano

Konkret O.o

Taki wydech podejdzie pod 1,9 TDi Avant? :D

Opublikowano
:hi: no no śliczny Avancik :good: jak dla mnie nic dodać nic ująć :no:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jak dla mnie jest piekna a wlasnie te lamy tylnie dawaja sportowego zadzioru;)

jak juz kupie swoja bede sie wzorowal na twojej lalce

pozdro

Opublikowano

piekny dupowozik :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu zawitały hamulce od S4 + przewody w oplocie.

imag0024ij.jpg

imag0028fy.jpg

p1010932th.jpg

p1010933r.jpg

p1010934u.jpg

i żarniki xenon w halogeny

p1010936o.jpg

p1010938zb.jpg

Opublikowano

ladnie idziesz z modami - rob softa jak najszybciej :decayed:

tez sie zastanawiam nad zaciskiem S4 :whistling:

poczules roznice?

Opublikowano

fajne lampeczki a i furka :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
ladnie idziesz z modami - rob softa jak najszybciej :decayed:

tez sie zastanawiam nad zaciskiem S4 :whistling:

poczules roznice?

Wszystko jest jeszcze na dotarciu więc nie było konkretnego testowania, ale nawet przy normalnej jeżdzie czuć, że jest lepiej

Opublikowano

a błędu na fisie nie masz od xenonów??

Piękne AUDI :kox:

Opublikowano

mam pytanie

co masz na mysli ze rocznik 2005 a modelowo 2006?

aha i zapomnialem wczesniej - zmien dekor wew :naughty:

Opublikowano
  • Autor
a błędu na fisie nie masz od xenonów??

Piękne AUDI :kox:

blad jest ale tylko jak wlacze halogeny podczas jazdy a ze uzywam ich tylko do co coming/leaving home to bledu nie ma

mam pytanie

co masz na mysli ze rocznik 2005 a modelowo 2006?

aha i zapomnialem wczesniej - zmien dekor wew :naughty:

jest wyprodukowany na przelomie 2005/2006. A co do dekorow to zastanawiam sie czy karbon bedzie pasowal do jasnego wnetrza

Opublikowano

O to mi chodziło właśnie :decayed:

Opublikowano

nom mialem takie wnetrze - z sentymentem wspominam :wink:

do twojego wnetrza w/g mnie zmieni jego jakosc alu szczotkowane

sorki ale nie dopuszcze ci tego 2005/2006 :grin: - jak rejestracja 2005 to i prod. 2005 a nie przelom 2005/2006

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

PS: co za kretyn zamontowal ci syrene w tak widocznym miejscu - wystarczy otworzyc maske, chwycic syrenke i do pudelka zamknac i po krzyku :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
nom mialem takie wnetrze - z sentymentem wspominam :wink:

do twojego wnetrza w/g mnie zmieni jego jakosc alu szczotkowane

sorki ale nie dopuszcze ci tego 2005/2006 :grin: - jak rejestracja 2005 to i prod. 2005 a nie przelom 2005/2006

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

PS: co za kretyn zamontowal ci syrene w tak widocznym miejscu - wystarczy otworzyc maske, chwycic syrenke i do pudelka zamknac i po krzyku :kwasny:

juz nie ma tego 2006 :decayed:

a syrena to juz byla jak go kupilem, moze kiedys sie ja gdzies przelozy

Opublikowano

pedaly RS4 kupywales w PL czy z ebay

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.