Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Audi 60L !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zaprezentuję swoją Audi. Jak na razie jest ona w częściach i cały czas się waham co z tym robić być może sprzedam. A więc tak Audi ma wszystkie dokumenty co jak na ten model i rok produkcji to cud ;)

Tak powinno wyglądać :

audi60lrood.th.jpg

A jest tak :

obraz012ji.th.jpg

obraz006sk.th.jpg

Jednostka napędowa :

obraz017na.th.jpg

I kupa części na przynajmniej 2 takie ;)

http://imageshack.us/g/812/obraz024qr.jpg/

obraz056n.th.jpg

Opublikowano

Kiedyś była taka brązowa na allegro/otomoto :naughty:

Opublikowano

składaj, składaj. będzie fajny, nietuzinkowy klasyk :slina:

Opublikowano

To troche trzeba wyłozyć kasy na odnowienie :)

Trochę :gwizdanie: mało powiedziane wiem coś o tym :kwasny:

Opublikowano

jak ją złożysz będzie miazga :slina:

Opublikowano
  • Autor

No trochę kasy by trzeba było wyłożyć... Dlatego najprawdopodobniej pójdzie do żyda

Opublikowano

który to jest rok tego auta?to jest zabytek.za to mozesz kiedys dostac nowe audi. :slina:ja bym to remontował na twoim miejscu.

Opublikowano

Jak ktoś nie miał doczynienia z renowacją straszych aut to niezdaje sobie sprawy jakie to są koszta .

Opublikowano

na pewno bo czesci nie beda łatwoosiagalne.ale moze byc to opłacalne. :naughty:

Opublikowano

ja posiadając takie cudo już bym nie oddał go w takim stanie bo dużo stracisz... tak jak ktoś napisał wyżej - niedługo możesz dostać za niego nowe AUDI :good:

Opublikowano

jak będziesz chciał ją odrestaurować to jakby nie patrząc czeka cię dużo pracy i kasy

ale za to po osiągnięciu pożądanego celu efekt będzie meeeeeegaaaaaaa zarąbisty :good:

Opublikowano

jak bym ja mial takie cos w garazu to bym juz dawno go składał. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o części to mam wszystkie nawet na 2 takie :P cała piwnica części od liczników po dodatkowe skrzynie biegów, chromy, kierownic chyba z 5 no po prostu wszystko. Żeby to zacząć robić to trzeba najpierw za blacharkę się zająć a później znaleźć kogoś kto już składał takie klasyki bo samemu nie był bym w stanie za dużo zdziałać :P

Opublikowano

Który to rok ? :wink4: Sam kompletowałeś części?

Opublikowano

Mój brat restaurował SHL z 64 roku i włożył koło 3 tysięcy w tą zabawę... Nie chce wiedzieć ile odnowienie takiego Audi może kosztować... Może pchnji to komuś komu się to przyda? No chyba, że masz ambicje to trzymam kciuki :good:

Opublikowano

Szkoda by było zmarnować to auto. Ale koszt solidnego odnowienia nie będzie mały, nawet jeśli masz wszystkie graty. Może faktycznie lepiej poszukać kogoś kto się tym zajmie?

Opublikowano

nie słuchaj ich, tylko rzucaj wszystko i bierz się za tą Audinę! :decayed:

Opublikowano

za ile chcesz ją sprzedać :?:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem niech pisze na PW~!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.