Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Coś mi szumi przy dodawaniu gazu + traci moc


maciaas_gda

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od jakiegos czasu cos mi szumi. Tzn. Jade sobie np zalozmy 20km/h i daje mu "wpyde" to zaczyna cos mi szumiec. Jak nie dam wpyde to nic nie szumi. Dzieje sie to tylko przy przyspieszaniu, czyli kiedy dodaje mu predkosc...

Druga sprawa to zamula mi silnik jak wpakuje go na duze obroty. Traci moc, tak jakby odcina moc i jedzie wtedy jak mul. Jak wylacze silnik i wlacze to jedzie normalnie a potem jak go dam w obroty to znowu muli i kolo sie zamyka. WIem ze to cos moze byc cos z zaworemn75 lub przeplywka. Ile naprawa tego gowna kosztuje?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo 100tki razy, silnik lapie tobie notlaufa - tryb awaryjny. podlacz VAG, sprawdz bledy, zrób logi - jak to zrobisz to napisz ( moze masz dziure w dolocie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieszczelność w dolocie, gdzieś dmucha porządnie- stąd szum

przerabiałem to

trza by aby sprawdzić centymetr po centymetrze całą drogę dolotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie. sprawdzilem wszystkie weze i pare dziur bylo. zaizolowane i wszystko smiga

:shocked: pare ...

zaizolowanie to rozwiazanie tymczasowe .. zacznij rozgladac sie za nowymi przewodami ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie. sprawdzilem wszystkie weze i pare dziur bylo. zaizolowane i wszystko smiga

:shocked: pare ...

zaizolowanie to rozwiazanie tymczasowe .. zacznij rozgladac sie za nowymi przewodami ....

nic nie pisze o dymieniu a to typowy objaw dziur w dolocie,moze nie zauwazyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie. sprawdzilem wszystkie weze i pare dziur bylo. zaizolowane i wszystko smiga

zaizolowane, to ci metoda :laghing2: :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie. sprawdzilem wszystkie weze i pare dziur bylo. zaizolowane i wszystko smiga

zaizolowane, to ci metoda :laghing2: :doh1:

jak bys mial 0,00001 mm dziurke to kupilbys caly nowy waz ? to kupuj... :polew: :th:

'pare dziurek" to metafora taka... byla jedna i nie duza :)

nic nie dymialo...moze byla za mala i tylko sie w tryb awarayjny wlaczal przy szybkim wchodzeniu na duze obroty.

jak jeszcze raz pieprznie to juz nie bede kleil tylko kupie nowy waz. ale jest tak zrobione ze nic nie powinno sie dziac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys mial 0,00001 mm dziurke to kupilbys caly nowy waz ? to kupuj... :polew: :th:

przy pełnym obciazeniu [czyt.pełnym doladowaniu-cienisnie jest duze] dziurka robi sie troszke wieksza .... [to chyba logiczne bo waz jest gumowy :naughty:] ....

ale jak pokleiles to dobrze .... :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie. sprawdzilem wszystkie weze i pare dziur bylo. zaizolowane i wszystko smiga

zaizolowane, to ci metoda :laghing2: :doh1:

jak bys mial 0,00001 mm dziurke to kupilbys caly nowy waz ? to kupuj... :polew: :th:

'pare dziurek" to metafora taka... byla jedna i nie duza :)

nic nie dymialo...moze byla za mala i tylko sie w tryb awarayjny wlaczal przy szybkim wchodzeniu na duze obroty.

jak jeszcze raz pieprznie to juz nie bede kleil tylko kupie nowy waz. ale jest tak zrobione ze nic nie powinno sie dziac.

A próbowałeś kiedyś zaizolować dziurawy wąż ogrodowy?? Działało? :naughty: Tak na serio to jeżeli to któraś z krótkich gum to lepiej zrobisz kupując rurę od turbo do silnika andorii (lublin, żuk) jest mocniejsza od tej w audi bo jest podwójnie zbrojona i trzy razy dłuższa, więc możesz za 12 złotych mieć 3 gumy do audi :naughty: 4 złote za sztukę [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 19:20 _________________________________________________ :decayed:

zaizolowane, to ci metoda :laghing2: :doh1:

jak bys mial 0,00001 mm dziurke to kupilbys caly nowy waz ? to kupuj... :polew: :th:

Uwierz mi maciaasku, kupił by :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...