Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana rozrządu- bez oddawania auta do mechanika


kenwood190

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz narzędzia i pojęcie o tym co robisz to oczywiście że da rade. Ale jeżeli nie bardzo wiesz na czym polega wymiana rozrządu to lepiej sobie odpuść. Wymiana rozrządu to nie tylko "zdejmij stary i załóż nowy" nawet niewielka pomyłka i koszta idą w tysiące zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry zestaw kluczy, zestaw części zamiennych i browarek aby się miło pracowało (tylko nie za dużo bo nie trudno o pomyłkę) :kox: no i na forum masz manuale jak co po kolei robić... poszukaj a znajdziesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEDZAA :kox: Polecam A4 sam naprawiam :) gdzieś na forum bodajże dostępny :hi:

tutaj znajdziesz coś na pewno też odnośnie rozrządu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232009.0

wszystko jest na forum :) poleciłbym Ci do mechanika zawieź, ale skoro sam chcesz to możesz spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem 100zł bo mechanik przyjął mnie w swoim prywatnym warsztacie w domu. Wczesniej sie z nim dogadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa pociechy. :naughty: W mojej wiosce mechanicy są rozpieszczeni przez Niemiaszków, którzy kwotę 500 zł płacą z uśmiechem na ustach, bo u siebie za podobną usługę zapłaciliby pewnie też kilkaset, ale ojro. Tym sposobem zwykłe, biedne, polskie szaraki typu ja muszą bulić więcej niż w innych zakątkach naszego pięknego kraju. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wymienialem i jest troszke zanbawy, glownie z rozebraniem przodu,

wymienialem przy okazji lancuszek, ktory powoli zaczynal dawac o sobie znac.

Najwazniejsza jest uwaga i dokladnosc. U mnie po zdjeciu obudowy :shocked: .... w Deutschlang skad zjechal ktos zalozyl pasek przeskoczony o jeden zabek, cale szczesie bajzlu nie zrobilo, ale i nie pomagalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...