Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Nareszcie S-ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stan igła, sprowadzona przed chwila z niemiec :> 1999r. 160 000 z książka serwisowa

6445ab2ef319cb8dm.jpg

fa235bdf375c5a22m.jpg

b94bda6fc8def581m.jpg

eadd430a20f05052m.jpg

946d2ed260d2947dm.jpg

fb1d1cd90e70775cm.jpg

e2f776869961fe4dm.jpg

Opublikowano

ladna S-ka :) oby sluzyla bezawaryjnie

ps. gdzie masz halogeny ?

jakies mody planujesz ?

pojedz na hamownie... chetnie zobacze ile wypluje KM i Nm :)

Opublikowano
  • Autor

halogeny mam oddzielnie tylko jeden jest zbity :confused4: Byłem dzisiaj w Kreatorze i zapropnowowali mi wirusa i blow off za 2100 pln a hamownie maja w krakowie wiec pewnie do vtg pojade :)

Opublikowano

halogeny mam oddzielnie tylko jeden jest zbity :confused4: Byłem dzisiaj w Kreatorze i zapropnowowali mi wirusa i blow off za 2100 pln a hamownie maja w krakowie wiec pewnie do vtg pojade :)

jedz do Rogala w WaWie .... namiary dostaniesz napewno na forum :) np u prezesa - Hugo

90% ludzi ktorzy maja a4 tam jezdzi :)

chociaz o vtg tez chyba zlego slowa nie mozna powiedziec

blow off :kox: :kox: :hi: :th: dobry pomysl

Opublikowano

Gratuluję :th: super niunia i jescze S-line

Opublikowano

ładna esa :th:

Opublikowano

halogeny mam oddzielnie tylko jeden jest zbity :confused4: Byłem dzisiaj w Kreatorze i zapropnowowali mi wirusa i blow off za 2100 pln a hamownie maja w krakowie wiec pewnie do vtg pojade :)

Norbi ze swoja eSa byl u Rogala i wylacznie chwalil jego robote...

Opublikowano

w profilu masz zle oznaczenie silnika S4 to nie jest "Silnik: AAH 2.8 174PS"

Opublikowano

Jedz do Andrzeja z Unitronic, ma najnowszą w polsce hamownię obciążeniową MAHA 4x4 :th:

www.unitronic.pl

Opublikowano

Jedz do Andrzeja z Unitronic, ma najnowszą w polsce hamownię obciążeniową MAHA 4x4 :th:

www.unitronic.pl

i na benzynie zna sie jak malo kto .... :wink4:

Opublikowano

Gratulacje , piękna maszyneria :th: Jaka cena , jeśli można wiedzieć?

Opublikowano
  • Autor

w profilu masz zle oznaczenie silnika S4 to nie jest "Silnik: AAH 2.8 174PS"

Mam i AAH 2.8 174PS ale teraz idzie na sprzedaz

Jedz do Andrzeja z Unitronic, ma najnowszą w polsce hamownię obciążeniową MAHA 4x4 :th:

www.unitronic.pl

A ten unitronic to mam kilometr od domu bo na seczkowej mieszkam ale nie wiedziałem że oni takie rzeczy robią :blink: Ktoś z klubu robił u nich S4 ???

Gratulacje , piękna maszyneria :th: Jaka cena , jeśli można wiedzieć?

Dzięki :hi: 10 000 euro + akcyza :confused4:

Opublikowano

furka :kox:

unikatowy sedan...no moze oprocz Norbiego :wink4:

Opublikowano

Niewiele mozna powiedziec o tym aucie przy zdjeciach tak fatalnej jakości... Kolego zrób nowe fajne zdjecia furki i koniecznie środka wtedy bedzie jakis materiał do oceny :)

Opublikowano

szok.... piekna . nie wiem jak Ci sie udalo ja zdobyc , ale jest wspaniala, pozazdroscic , :hi:

nic tylko jezdzic , dbac i sie cieszyc ! :wink4:

Opublikowano

jedz do Sportmile, do Adama, jego projekty znajdziesz tutaj na forum :)

Opublikowano

MaQ_WWA,

S-ka wyglada kozacko, kolor, wnetrze recaro? i to wszystko w sedanie :>

Moje pytanie;

Jak Ja znalazles..? (autoscout, mobile, znajomosci..?)

Opublikowano

Według mnie też tylko Sportmile zrobili już nie jedną eska i reske i wszystkie śmigają elegancko i pewnie jeszcze nie jedną zrobią :evil::kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

MaQ_WWA,

S-ka wyglada kozacko, kolor, wnetrze recaro? i to wszystko w sedanie :>

Moje pytanie;

Jak Ja znalazles..? (autoscout, mobile, znajomosci..?)

nie normalne bez skór :confused4: ale to szczegół :> znalazłem ją na mobile

Według mnie też tylko Sportmile zrobili już nie jedną eska i reske i wszystkie śmigają elegancko i pewnie jeszcze nie jedną zrobią :evil::kox::naughty:

z tego co słyszałem to ceny mają porównywalne do VTG a szczerze mówiąc to VTG ma większą renomę [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 13:14 _________________________________________________f7137735296c4e52m.jpg

df2e3dc07f8d1536m.jpg

63018a8b7db49a5bm.jpg

ccc3fe0b7fa3ae19m.jpg

12f8aa21196600bdm.jpg

19a5896c36123b98m.jpg

74d1ea991c6550a0m.jpg

Opublikowano

vtg.. u mnie renome sobie popsulo, jak do rs4 mojego znajomego wgrali program bez odcinki.. mogl zarznac auto przez to.

a najlepszy wkret na hamowni - "nasze chlodzenie nie wyrabia, wiekszej mocy nie jestesmy w stanie sprawdzic" ;)

Co do sportmile to Adam i Maciek naprawde znaja sie narzeczy. Zreszta Maciek wczesniej w vtg zajmowal sie S4 killerem, a teraz przygotowuja go w sportmile.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.