Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podgrzewanie lusterek


kerbi

Rekomendowane odpowiedzi

hm...

Te maty z czasem niszczeją, ścieżki ulegają utlenieniu, czasem złączki.

Obwód może być wciąż zamknięty, ale rezystancja znacznie mogła wzrosnąć, przez co prąd zmalał. Wtedy taka żarówka dalej Ci będzie świecić, ale już słabiej.

Najlepiej jakbyś zmierzył miernikiem rezystancję.

Ale i tak pewno maty do wymiany :D

Oba lusterka Ci nie działają ? Jeśli się upierasz z żarówka, weź trochę wiekszą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka działają regulacja jest składają się a piszę że żaróweczką bo sprawdzałem i się świeciła ale ostatnio przestała maty też kupiłem nowe nadmienię że żarowka się świeciła zaraz po przekręceniu kluczyka niezależnie od położenia włącznika ogrzewania tylnej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc zarówki nie ma znaczenia .... najpierw sprawdzasz czy swieci np. na akumulatorze

i juz przy lusterku musisz znalesc porzadną masę samochodu tak ze dotykaj teraz przy lusterku do maty i do pewnego +++++ jak swieci to ok i sprawdzasz czy dochodzi + do maty jak nie to po kolei kolorem do zrodla zasilania ...z tego co czytałem to zasilanie luster jest z wlacznika ogrzewania szyby...i tu racja jak nie grzeja dwa lusterka to znaczy sprawdzic przy wł ogrzewania szyby tylnej .... a swoja drogą ja probowalem zdijac szybe lustra i nie dalem rady bo wszystko trzeszczało...rozebralem lusterko 98 rocznik A4 myslałem ze sa maty dochodzi z kostki przy lusterku 5 przewodów 3 do sterowania silniczkami a 2 byly bez napięcia czarne inie byly to przewody masowe i dałem spokoj ale jeszcze nie daruje i sprobuje to rozgryść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzewanie lusterek jest na jednym bezpieczniku z ogrzewaniem tylnej szyby jak wiadomo po 10 min szyba sie odlacza albo po wył . zaplonu ...jest to kłopotliwe napewno nie masz mat grzewczych mozna je nabyć na allegro ...i podpać sie nie przecinając przewodu lub z łaczówki jak wiazka idzie do tylu [ z lewej strony ] ogrzewania szyby.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...