Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież nie musisz ciągnąć do tyłu auta, ja wpiąłem się w bezpieczniki z lewej strony deski, dałem bezpiecznik 5A i wszystko działa jak powinno:wink:

Opublikowano

-

Edytowane przez dobrus

Opublikowano
5a to juz lepiej brzmi dla takiego ukladu. Z tego co patrzę w instrukcji obslugi to nie ma w oryginale oddzielnego bezpiecznika dla tego systemu, więc może jest on na jednym bezpieczniku razem z hamulcem parkingowym tak jak u mnie?:wink:

Przecież masz 2 bezpieczniki w ST2 i ST4...

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
5a to juz lepiej brzmi dla takiego ukladu. Z tego co patrzę w instrukcji obslugi to nie ma w oryginale oddzielnego bezpiecznika dla tego systemu, więc może jest on na jednym bezpieczniku razem z hamulcem parkingowym tak jak u mnie?:wink:

Na schemacie masz wyraźnie oznaczone ST4 SF9 :wink: (wspornik bezpieczników 4, bezpiecznik nr 9)

Opublikowano

Ciekawe :slina: bo ja mam HHA a nie mam dodatkowego guzika (A):kwasny:

Opublikowano
Ciekawe :slina: bo ja mam HHA a nie mam dodatkowego guzika (A):kwasny:

To jak włączasz?

Opublikowano
Ciekawe :slina: bo ja mam HHA a nie mam dodatkowego guzika (A):kwasny:

To jak włączasz?[/quote

Po spuszczeniu recznego lampka dalej sie swieci dopiero gdy dodam gazu i auto rusz wtedy gasnie:wink:

Opublikowano
Ciekawe :slina: bo ja mam HHA a nie mam dodatkowego guzika (A):kwasny:

To jak włączasz?[/quote

Po spuszczeniu recznego lampka dalej sie swieci dopiero gdy dodam gazu i auto rusz wtedy gasnie:wink:

To nie jest AHA. Tylko zwykły hamulec elektroniczny, z nie wyłączonym w VCDSie przymusowy wciśnięciem przycisku hamulca przed dodaniem gazu aby samochód ruszył.

Wysłane z mojego Galaxy Note 10.1 za pomocą Tapatalk HD

Opublikowano
Ciekawe :slina: bo ja mam HHA a nie mam dodatkowego guzika (A):kwasny:

To jak włączasz?[/quote

Po spuszczeniu recznego lampka dalej sie swieci dopiero gdy dodam gazu i auto rusz wtedy gasnie:wink:

To nie jest AHA. Tylko zwykły hamulec elektroniczny, z nie wyłączonym w VCDSie przymusowy wciśnięciem przycisku hamulca przed dodaniem gazu aby samochód ruszył.

Wysłane z mojego Galaxy Note 10.1 za pomocą Tapatalk HD

Nie musze wcisnac hamulca zeby ruszyl wystarczy dodac gazu:wink:

Opublikowano

w standardzie jak masz zapięte pasy bezpieczeństwa hamulec sam się odłącza po wciśnięciu pedału gazu,

tak ma każde B8, a jak masz AHA, to ręczny również sam się zaciąga automatycznie... taka różnica :wink:

Opublikowano
w standardzie jak masz zapięte pasy bezpieczeństwa hamulec sam się odłącza po wciśnięciu pedału gazu,

tak ma każde B8, a jak masz AHA, to ręczny również sam się zaciąga automatycznie... taka różnica :wink:

I wszystko jasne :wink:

Opublikowano

A da się jakoś ustawić, żeby AHA automatycznie włączał się po włączeniu silnika, mam AHA oryginalne i za każdym odpaleniem silnika muszę pamiętać o tym żeby przycisnąć przycisk A.

Opublikowano
Uaktywnienie następuje tylko po uruchomieniu przełącznika :wink:

Zdecydowanie Grześ ;)

Ale przynajmniej zobaczy czy sterownik kodowanie mu przyjmie.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Ja właśnie skończyłem instalowanie, zakodowałem i czekam na przycisk. Mam nadzieję, że zabangla.

Opublikowano

Frunie do Ciebie ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
Frunie do Ciebie ;)

iPad Tapatalk HD

Czekan, czekam. :wink:

Opublikowano
Uaktywnienie następuje tylko po uruchomieniu przełącznika :wink:

Szkoda trochę uciążliwe te klikanie po każdym wyłączeniu silnika, chyba trzeba się przyzwyczaić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.