Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

mi pasuje może być wtorek, albo poniedziałek hm środa -> czwartek a nie w czwartek już nas opuszcza Andi więc obojętnie byle przed czwartkiem po niedzieli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grucha, z pompka powalcze jutro i dam znac. Mam nadzieje ze tanio skory nie sprzedasz :grin:

Reszta zdjec to odpadki produkcyjne, czyli wszystko co po pierwszej przebierce odpada, bo sie nie nadaje sie do niczego. Moge wrzucic, jak przerobie na .jpg ale to juz w oslo. Zdjecia z moto show czekaja mnie eszcze do generalnej wiec czekac cierpliwie :naughty:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

---------- Post dopisany 14-10-2013 at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2013 at 22:55 ----------

Ta twoja pompka jest od 80tki ;), grucha.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

To jak, jutro? 18?

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, jutro? 18?

może być

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

pany walicie jakieś foto na kalendarz klubowy?

Andi możesz na jutro wypalić płytkę ze zdjęciami w oryginalnym rozmiarze aby można było wysłać na kalender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waliłem swoją, cóz jestem egoistą. Te pare fot co przerobilem moge wrzucic w zipa. Reszte trzeba otwierac w adobe do importu.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybiore co lepsze i zredaguje, puszcze tu. Jak chcesz, reszte twórczych śmieci to wrzuce w zipa.

---------- Post dopisany 06-10-2013 at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 23:51 ----------

:facepalm: Nowy miałeś racje... ten spad przed zamkiem spowodował ze wyglądamy jakbyśmy się szykowali do odlotu na marsa... szczególnie ja i grucha:doh:

---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

Macie pany na dobranoc, resztę wrzucę jutro bo już i tak widzę ledwo na oka.

http://s24.postimg.org/m56k6og0h/IMG_2840.jpg

W spoiler wrzucam to co narazie zrobiłem. :thumbup:

a tak ps, grucha. Jak gadalismy o tej szlifierce jako maszynie polerskiej to mi chodziło o to: :ad: (rusz wkoncu tylek do kompa a nie tylko tapkatapka:kox:)

no niezle fotki :slina:... i sie nie zalapalem, damn :facepalm: szkoda ze wracam dopiero za 3 tyg :kwasny: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie thx za spocika, trzymajcie się chopy tam na dalekiej północy i pamiętajcie byle do wiosny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecie, zawsze jest jeszcze BT :P:wink:

---------- Post dopisany 22-10-2013 at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 11:38 ----------

Jak tam u was pany, bo ja wlasnie testuje quattero :grin:ubezegap.jpg

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...