Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak tanio obnizyć a4?


wicior123

Rekomendowane odpowiedzi

ak więc nad zawiasem warto się zastanowić. Auto wygląda super. Ale najlepiej nie przekraczać -20mm -60mm to już jest prawdziwy hardcore.

Na Wrocław trzeba + 40 mm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie na seryjnym tez ładnie wyglanda ( w koncu to audi) teraz jak przeczytałem wasze opinie to nie wiem czy wogóle chce obnizyc swoje a4 - za ta kase mozna dobry spręt audio kupic :)

Tez wczesniej myslalem o zglebowaniu, ale jak moj ojciec kupil sobie passata z holandii utwardzonego i niskiego to mi sie odechcialo. Kilka razy musial wymieniac plastikowe oslony, bo obrywal. Teraz juz zamontowal seryjne sawieszenie i jest o niebo lepiej.

Wg mnie niskie zawieszenie tylko ladnie wyglada i nic wiecej. Ja w aucie stawiam m.in. na komfort. Poza tym Ty masz dopiero 19 lat, wiec pewnie auto jest dla Ciebie swoim "pierwszym, własnym domem". Uwierz mi, ze lepiej jest sie lansowac komfortem, niz wyglądem... :wink:

Edit: W Twoim przypadku polecam zainwestowanie w ladne (szersze od seryjnych, bo takie chyba masz - przynajmniej na zdjeciach) alufelgi. Zeby nie odbilo sie to bardzo na komforcie to dobre bylyby nie wieksze jak "16. Znacznie ladniej auto bedzie wygladalo jak felga dojdzie prawie do obrysu nadkoli...

Pozdrawiam i zycze zadowolenia z furki.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektowniej będzie jak zakupi się alusy min. 17" a z opisu to nawet 18". Nie wiem czy zawias oryginalny czy zmianiany - można sprawdzić po kodach z kalejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to osobiscie na Nasze piekne polskie drogi to bawilbym sie w podwyzszanie a nie obnizanie hehe :razz:Mam normalne zawieszenie gazowe tylko ze juz dobite troche (ale za miesiac juz bedzie po problemie) i mialem zderzak 5 cm od ziemi! i wytrzymal 2 miesiace!chyba nie lzy wynik jak na nasze drogi :razz: Moim zdaniem to lepiej wstawic sobie normalne gazowe amory i wieksze kolka.Efekt bedzie podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...