Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jak tanio obnizyć a4?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ak więc nad zawiasem warto się zastanowić. Auto wygląda super. Ale najlepiej nie przekraczać -20mm -60mm to już jest prawdziwy hardcore.

Na Wrocław trzeba + 40 mm :wink:

Opublikowano
no w sumie na seryjnym tez ładnie wyglanda ( w koncu to audi) teraz jak przeczytałem wasze opinie to nie wiem czy wogóle chce obnizyc swoje a4 - za ta kase mozna dobry spręt audio kupic :)

Tez wczesniej myslalem o zglebowaniu, ale jak moj ojciec kupil sobie passata z holandii utwardzonego i niskiego to mi sie odechcialo. Kilka razy musial wymieniac plastikowe oslony, bo obrywal. Teraz juz zamontowal seryjne sawieszenie i jest o niebo lepiej.

Wg mnie niskie zawieszenie tylko ladnie wyglada i nic wiecej. Ja w aucie stawiam m.in. na komfort. Poza tym Ty masz dopiero 19 lat, wiec pewnie auto jest dla Ciebie swoim "pierwszym, własnym domem". Uwierz mi, ze lepiej jest sie lansowac komfortem, niz wyglądem... :wink:

Edit: W Twoim przypadku polecam zainwestowanie w ladne (szersze od seryjnych, bo takie chyba masz - przynajmniej na zdjeciach) alufelgi. Zeby nie odbilo sie to bardzo na komforcie to dobre bylyby nie wieksze jak "16. Znacznie ladniej auto bedzie wygladalo jak felga dojdzie prawie do obrysu nadkoli...

Pozdrawiam i zycze zadowolenia z furki.. :wink:

Opublikowano

Efektowniej będzie jak zakupi się alusy min. 17" a z opisu to nawet 18". Nie wiem czy zawias oryginalny czy zmianiany - można sprawdzić po kodach z kalejki.

Opublikowano

Ja to osobiscie na Nasze piekne polskie drogi to bawilbym sie w podwyzszanie a nie obnizanie hehe :razz:Mam normalne zawieszenie gazowe tylko ze juz dobite troche (ale za miesiac juz bedzie po problemie) i mialem zderzak 5 cm od ziemi! i wytrzymal 2 miesiace!chyba nie lzy wynik jak na nasze drogi :razz: Moim zdaniem to lepiej wstawic sobie normalne gazowe amory i wieksze kolka.Efekt bedzie podobny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.