Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] A4 AFN Q Avant- IC od T5 str 3


Łaszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie zgodzę się że spalanie jest większe i są większe straty, ale dla samej przyjemności jazdy zima jak i w lecie chciałem mieć Quattro. Może wiąże się to z większymi kosztami ewentualnej naprawy ale co tam. W końcu chciałem mieć takie auto :)[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 15:43_________________________________________________1d27bae7.jpg

c73c2662.jpg

IC od T5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu ale grzmot z tego icka :polew: chłopie cos ty założył :sick3: było juz brać icka od Outlandera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z załozeniem zderzaka na ten IC :naughty: bo belke to ty dobrze będziesz musiał podciąć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu ale grzmot z tego icka :polew: chłopie cos ty założył :sick3: było juz brać icka od Outlandera

To co ja założyłem to nie powinno Cie interesować (chodź wolny kraj i każdy się możne wypowiedzieć). IC od "Outlandera" hmm. A po co robic to co wszyscy. Wolałem mieć coś innego :)[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 11:15_________________________________________________

A jak wygląda sprawa z załozeniem zderzaka na ten IC :naughty: bo belke to ty dobrze będziesz musiał podciąć :naughty:

Proszę tak wygląda belka. Jedynie co musiałem podciac przy belce to tam gdzie się dokręca zderzak na 2 imbulsy. Ogólnie to IC prawie dochodzi do chłodnicy klimatyzacji.

e65ad10b.jpg

A tak założony zderzak. Chodź muszę jeszcze popracować nad kratkami ale to jakoś na wiosnę.

c5d0560b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wali mnie to co założyłeś , po prostu moim zdaniem wygląda to żenująco , jeśli miało być po taniości to pewnie sie udało , ale estetycznie to jest feeeeee :sick3: na twoim miejscu nigdy nie ściągałbym zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma tragedii kratki założysz bez problemów, jedynie co to na wkręty od góry mozesz złapać :good: Jakiej wysokosci ten cooler był :mysli:

Tylko szkoda ze "orurowanie" jest z pęczniejących gumek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wali mnie to co założyłeś , po prostu moim zdaniem wygląda to żenująco , jeśli miało być po taniości to pewnie sie udało , ale estetycznie to jest feeeeee :sick3: na twoim miejscu nigdy nie ściągałbym zderzaka

Mnie też to wali czy komuś się podoba czy nie. ICek ładnie chowa się za całym zderzakiem a nie jak u nie których w cholere cięcia. Może mnie dużo on nie kosztował ale zadanie spełnia a dla samej zabawy Tigiem :) i tak było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma tragedii kratki założysz bez problemów, jedynie co to na wkręty od góry mozesz złapać :good: Jakiej wysokosci ten cooler był :mysli:

Tylko szkoda ze "orurowanie" jest z pęczniejących gumek :gwizdanie:

Kratki pewnie, jakoś się założy. Hmm wysokość musiał bym go zmierzyć bo nie pamiętam :confused4: Tak Ci się wydaje. Po prostu tak daleko założone są gumy na rurki. Ale sam wiesz ze do końca nie możne być na sztywno.[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 12:05_________________________________________________dawids212 Też jestem tego zdania. Dużo mnie nie wyszło. Hmm 2 długie kolanka po 90 stopni, pare szerokich opasek zaciskowych, IC free bo był lekko uszkodzony, jakies stare oryginalne gumowe rury od ic t5 tez miałem, spawanie free. Oscyluje że jakoś maks 100zl. Jak dla mnie raczej się opłacało niż kupować gotowce od respecta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam poukrywałeś te rurki? Ostatnio jak widziałem autko, to jeszcze świeciły przez zderzak ;) Byłby z niej fajny sleeper, gdyby instalacja była ukryta :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam poukrywałeś te rurki? Ostatnio jak widziałem autko, to jeszcze świeciły przez zderzak ;) Byłby z niej fajny sleeper, gdyby instalacja była ukryta :)

pzdr

Bedzie bedzie. Jak się ogarne z to poprawie i kratki założe. ważne że smiga i jest szczelne :decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 21:24_________________________________________________

Jeszcze nie. czekam na 230. ale stojan już gotowy :) Wiedz jak wszystko poskładam jadę na czipka i zobaczymy co wyjdzie :decayed: Do brze Seba dobrze ze zrobiłeś porade dla potomnych. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...