Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Świeci kontrolka Airbag


ovider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem. Po wymontowaniu i ponownym zamontowaniu siedzenia kierowcy kontrolka Airbag nie gaśnie. Dodam tylko, że siedzenie nie posiada poduszki a wszystkie wtyczki pod nim ( m.in. podgrzewanie siedzenia) podłączyłem. Czy ktoś wie jak to rozwiązać?

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozliwe jestes pewny ze nie masz poduszek??zreszta nawet jakkby byly to do póki nie wlaczy sie zaplonu nie wyskoczy blad.Podlacz vaga i sie wyjasni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam. No chyba, że są tak schowane, że nie ma szans jej zauważyć:) Pod siedzeniem podłączałem 3 wtyczki: zielona, różowa (kwadratowe) i mała żółta (okrągła, podłużna). Zdziwiłem się dlaczego nie gaśnie. A może jakiś bezpiecznik? hm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam. No chyba, że są tak schowane, że nie ma szans jej zauważyć:) Pod siedzeniem podłączałem 3 wtyczki: zielona, różowa (kwadratowe) i mała żółta (okrągła, podłużna). Zdziwiłem się dlaczego nie gaśnie. A może jakiś bezpiecznik? hm.

bo teraz zeby zgasla musisz ja vagiem wylaczyc inaczej sie nie da :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączę dzisiaj. Czy jak świeci kontrolka przednie poduszki nie są aktywne?

nie sa aktywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie masz poduszki w siedzeniach, 3 wtyczki, a zwlaszcza zolta jak sie nie myle to powinna byc od airbaga, na bank masz blad poduchy pasazera ktory mozna skasowac tylko vagina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak nie masz poduszek (nie ma naszywek od zewnętrznej strony?) to dziwne że się kontrolka zapaliła i tylko po odczytaniu błędu będzie można coś więcej powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))) śmiać mi się chce, bo znalazłem poduszki!!!:) Niezły jestem:) Wcześniej jeździłem oplem i tam są na wierzchu te całe plastiki a tu pod tapicerką schowane. Nawet wielokrotnie widziałem

te skórzane metki czarne ale nie czytałem ich:) Także humor mi sie poprawił bo "wzbogaciłem" się o dwie poduchy:) Swoją drogą po wywaleniu poduszek trzeba by było zmieniać tapicerkę.

Dzięki za pomoc panowie. Niezła gapa jestem a wydawało mi się, że trochę już go znam:) Vaga jeszcze nie podpinałem ale domyślam się że tylko muszę usunąć błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))) śmiać mi się chce, bo znalazłem poduszki!!!:) Niezły jestem:) Wcześniej jeździłem oplem i tam są na wierzchu te całe plastiki a tu pod tapicerką schowane. Nawet wielokrotnie widziałem

te skórzane metki czarne ale nie czytałem ich:) Także humor mi sie poprawił bo "wzbogaciłem" się o dwie poduchy:) Swoją drogą po wywaleniu poduszek trzeba by było zmieniać tapicerkę.

Dzięki za pomoc panowie. Niezła gapa jestem a wydawało mi się, że trochę już go znam:) Vaga jeszcze nie podpinałem ale domyślam się że tylko muszę usunąć błąd?

wiedziałem.Tak usuń błąd i po sprawie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...