Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kontrolka przepalonej żarówki


power20i

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego ja ostatnio miałem podobnie nie paliła mi się jedna z żarówek podświetlania tablicy rej. chciałem wymienić odkreciłem lampke i co się okazało nie było żadnych kabelków tylko blaszki które się stykały. Jedna z blaszek była zaśniedziała, więc wyczyściłem skreciłem i podświetlenie działa:) sprawdź u siebie ja mam avanta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!!! Nie wyglądało to na zaśniedziałe ale wyczyściłem, podoginałem blaszki i gitara!

Pozdrawiam Pawel

Cieszę się że mogłem pomóc pozdro dla Ciebie :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z blaszek była zaśniedziała, więc wyczyściłem skreciłem i podświetlenie działa:)

W wielu przypadkach tak jest. Ja u siebie jakiś rok temu to przechodziłem. Często odchylają się blaszki gdzie nie ma w ogóle styku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem wszystko właściwie co koledzy wymieniacie... śrubki wymieniałem ile razy wyciągałem lampki a to było chyba z 5 razy... ale u mnie jest jeszcze jeden problem bo jak podłącze światełko w bagażniku to jest zwarcie i tablica ni świeci.... Więc puki co zrezygnowałem z.... bagażnika :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem wszystko właściwie co koledzy wymieniacie... śrubki wymieniałem ile razy wyciągałem lampki a to było chyba z 5 razy... ale u mnie jest jeszcze jeden problem bo jak podłącze światełko w bagażniku to jest zwarcie i tablica ni świeci.... Więc puki co zrezygnowałem z.... bagażnika :no:

No to dziwna sprawa, chyba cos masz z elektryką że takie wariacje wychodzą :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj mam problem bo przestaly mi swiecic lampki od podswietlenia tablicy i lampka owietlenia na dole klapy po jej otwarciu:( Odkrecalem lampki, sprawdzilem zarowki i sa ok. Podlaczylem miernik i brak napiecia:( Co to moze byc?? Przelamane kable miedzy klapa a karoseria czy moze cos innego?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie, jak ściągniesz peszelek gumowy pomiędzy karoserią a klapą i sprawdzisz. Wysoce prawdopodobne, że przy tych mrozach cos Ci się akurat tam pokićkało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sie zrobiło cieplej i pogrzebałem przy tym oświetleniu. Rozebrałem tapicerkę klapy i wymontowałem cały panel z lampkami. Okazało się że na stykach miedzianych których dotykają styki lampki był nalot śniedzi który nie przewodził prądu:( Najciekawsze było to ze padły dwie lampki na raz:) Oczyściłem styki i wszystko działa jak trzeba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...