Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Czy da się kupić nową uszczelkę drzwi do Audi A4 B5?


xILukaszeKIx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Tak, jak w temacie chciałbym kupić nową uszczelkę do drzwi przednich, ponieważ w moim aucie wieje przez drzwi i jest głośno. Zakładałem używane uszczelki lecz to nic nie zmieniło, teraz chce założyć nową i zobaczę jaki to da efekt. Czy ktoś wie czy da się kupić taką uszczelkę w serwisie? I jaki to jest koszt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jestes pewien ze to wina uszczelki moze masz zle ustawiona ramke lub opadniete drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem pewien że to uszczelka. Było dobrze dopóki nie zacząłem regulować drzwi bo były opadnięte i źle się domykały. Zacząłem od regulacji poszycia bez ramki, tak żeby szczeliny między błotnikiem i tylnymi drzwiami się zrównały, potem ustawiłem ramkę, drzwi już zamykają się książkowo i są ładnie spasowane ale zaczął się okropny szum. Posmarowałem uszczelkę płynem do mycia naczyń żeby zbadać czy uszczelka wszędzie przylega i okazało się ze jest szczelina między tapicerką drzwi a uszczelka na wysokości deski rozdzielczej. Wciągnąć drzwi na zawiasach nie mogę bo już nie będą się zgrywać z błotnikiem, więc pozostała wymiana uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Tak, jak w temacie chciałbym kupić nową uszczelkę do drzwi przednich, ponieważ w moim aucie wieje przez drzwi i jest głośno. Zakładałem używane uszczelki lecz to nic nie zmieniło, teraz chce założyć nową i zobaczę jaki to da efekt. Czy ktoś wie czy da się kupić taką uszczelkę w serwisie? I jaki to jest koszt.

Pozdrawiam

da się kupić :wink4:

koszt 353 pln :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu się dziwisz ?

nie od dziś wiadomo ,że B5 jest tylko tańsze w zakupie ,a B6 tańsze w utrzymaniu :gwizdanie: :naughty::wink4:

porównywanie cen B5 vs B6 poszczególnych części może zdenerwować posiadaczy B5'tek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zapytac MASATO wiem ze mial z anglika z przebiegiem 98tys mil wiec prawie jak nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zapytac MASATO wiem ze mial z anglika z przebiegiem 98tys mil wiec prawie jak nowa

Co Ty piszesz 160 tysi to prawie nowa :shocked::facepalm:.

16k to moglbym sie zgodzic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ze prawie nowa bo MASATO tak twierdzi a w angliku strona lewa nie jest tak czesto urzywana ja w europejczyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma też się starzeje przez warunki atmosferyczne więc nawet jak nie tak często drzwi były otwierane to i tak już nie będzie to samo moim zdaniem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znajdzie audi A4 B5 z przebiegiem ponizej 100tys zeby uszczelka byla malo urzywana? Zawsze moze kupic nowa bo to przeciez maly wydatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...