Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

niezły gwóżdz na świeta :kox: znalazłem chyba z 10 nieznanych mi wczesniej brytyjskich marek,wszytskie mozliwe fancluby GB od kaukazu az po floryde :decayed: przeszperałem wiekszosc internetowych sklepów z częsciami na anglików i ...... dalej nic :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

yes :chytry: ?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 13:12_________________________________________________ta informacja jest napewno dobra?

firma istniala od 1976 do 1981... firma istniala tylko 5 lat? [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 13:21_________________________________________________znam stronke gdzie prawdopodobnie sa wszystkie samochody wypisane modelami i rocznikami oraz narodowosciami... i nic... p-z nie ma nic takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszukałem chyba wszystkie firmy angielskie od P-Z i nie ma takiego badziewia :wallbash: coś tu chyba jest nie tak albo to jakiś prototyp albo firma produkowała te samochody w stodole :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te auta wyszły chyba po jednaj sztuce... od kilku dni oram googla wieloma frazami i nic. Kurde... nawet przypadkiem powinno się trafić na to auto :wallbash:

Ciekaw jestem jaką frazą, bez podania marki można znaleźć to coś :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jeden z wielu złych tropów ale zauważyłem pewne podobieństwo :mysli:http://jalopnik.com/photogallery/DOTS1987Starion/1001057918

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jeden z wielu złych tropów ale zauważyłem pewne podobieństwo :mysli:http://jalopnik.com/photogallery/DOTS1987Starion/1001057918

takich podobieństw to już wszyscy na pewno mieli po kilka :decayed: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mitsubishi kompletnie niepodobne... ale nie poddawaj sie GILI :good:

Firma istaniała i model, o który mi chodzi był jak najbardziej produkowany!

Nazwa marki między R a T

tylko teraz te wszystkie auta są jednego producenta czy już innych bo te ostatnie wyglądają jakoś inaczej

jak mozna tak twierdzic qoperek jesli auta maja wspólny motyw: daszek przeciwsłoneczny :hi:

coś tu chyba jest nie tak albo to jakiś prototyp albo firma produkowała te samochody w stodole

no no i używali do tego jednego narzędzia - młotka :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy szukali i nic... endriuu ... czy można autko znaleźć przez inną frazę niż marka lub model? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy szukali i nic... endriuu ... czy można autko znaleźć przez inną frazę niż marka lub model? :chytry:

Szczerze - nie szukałem :wink4:. Ja markę znam od kilku dobrych lat przynajmniej. Wpisałem nazwę i znalazłem. Zauwazcie, że mam mała przewagę nad wami...

Firma opancerzała cywilne wersje aut. zrobili tez prototyp BMW 7 Combi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: ale cos czuje ze jestem blisko bo wygrzebuje ze 7 produkują od 77 tylko tej firmy nie widzę nigdzie .....

powinna byc nagroda dla tego kto zgadnei teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś moze ''katalog : SAMOCHODY ŚWIATA 1979''? ja mam dopiero od 1991 :confused4: [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 19:16_________________________________________________tam by sie napewno znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerB ale sie dokopałeś. nie Trojan.

Można się natknąć na firmę. Ja sobie o nej przypomniałem szukając jakiegoś brytyjczyka w tym wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa fajnie 130 stron... a chcialem sie spytac czy daszek przeciwsloneczny to ty nazywasz ten "spojler" nad przednimi swiatlami? sam nie wiem jak to nazwac...[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 21:28_________________________________________________bmw 7 kombi juz mam :evil:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 21:40_________________________________________________tych siodemek troche jezdzilo jednak... z tego co widze...[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 22:01_________________________________________________natknalem sie na taka informacje o bmw "They were made by Schultz." ??? czy to cos znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natknalem sie na taka informacje o bmw "They were made by Schultz." ??? czy to cos znaczy?

niestety

chcialem sie spytac czy daszek przeciwsloneczny to ty nazywasz ten "spojler" nad przednimi swiatlami

jes

ok. nie wiem czemu to robię. oficjalnie daje wam na tacy odpowiedź. znaczek marki. nic więcej nie powiem:

moto14qd1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę wam się do czegoś przyznac: mam jakies telepatyczne zdolnosci :evil: niestety nie w tym co trzeba... przed chwila nucilem :gwizdanie: sobie piosenke i nagle w radiu leci :kox: gorzej z autem, bo te sobie wyobrazam a tu dalej nic :embarrassed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 23:05_________________________________________________czyli ze na "r"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę wam się do czegoś przyznac: mam jakies telepatyczne zdolnosci niestety nie w tym co trzeba... przed chwila nucilem sobie piosenke i nagle w radiu leci gorzej z autem, bo te sobie wyobrazam a tu dalej nic

buahaha. co to było? Last Christmas? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...