Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ta marka zostala przejeta przez jakis koncern czy calkiem zniknal?

  • Odpowiedzi 3,5 tys.
  • Wyświetleń 127,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ze zdjęć nic nie wynika, tzn nic dzięki czemu można było by wyszukać. Ogólnie kibel jakiś :D

To że auto jest na necie, to mozliwe, szzczególnie jak szukasz wpisując konkretną markę :gwizdanie:

Szukam po raz n-ty... :wallbash:

Opublikowano

princess ? lub innaczej nazywane Austin :mysli:

Opublikowano
  • Autor

endriuu konkretne podpowiedz... czekamy

Opublikowano

Nie Austin.

Model ten byl oferowany z dwoma silnikami 1600 (80KM) i 1800 (90KM).

To inne wersje nadwoziowe tegoz modelu:

Cabrio:

moto7kb8.jpg

Hatchback:

moto8vz2.jpg

i Gwóźdź Programu - model sportowy tegoz producenta:

Cabrio

moto9hj3.jpg

dach!!!

moto10be9.jpg

Hatchback:

moto11ca6.jpgmoto12wq7.jpg

no teraz to juz czekam na odpowiedz. aa i firma zajmowala sie tez przerabianiam roznych aut na pancerne...

Opublikowano

Ja pier.... Ale kanał :wallbash:

Ja też nic nie mogę znaleźć :sick3:

Opublikowano
  • Autor

ja juz nie wiem czy sie z tego smiac czy plakac... porazka... poleglem... google zawiodly, wikipedia zawiodla... znajomi zawiedli... :wallbash: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 19:09_________________________________________________endriuu... podaj date ( od kiedy do kiedy) byly produkowane te stworzenia[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 19:10_________________________________________________no bo co talbot? humber? hillman nie bo z rynku zniknal w 1977...

Opublikowano

ja tez przeszukalem wszystko po prostu nic ;) ehh podaj adres strony na jakiej to znalazles chociaz :P przeszukamy i moze znajdziemy ;)

Opublikowano

no bo co talbot? humber? hillman nie bo z rynku zniknal w 1977...

te to raczej nie ...

ja już oczopląsu dostaje od oglądania tych kolorowych autek :gwizdanie:

Opublikowano

Jeżeli czegoś nie ma na necie to znaczy że to nie istnieje, szukam juz drugi dzien :blink:

Opublikowano
no bo co talbot? humber? hillman nie bo z rynku zniknal w 1977...

nic z tych rzeczy...

Model, o który mi chodzi bazuje po części na elementach Hondy Accord.

Firma istniała od 1976 do 1981.

Właściciel firmy wraz z modelem "sportowym" (nie o ten mi chodzi :decayed:)

moto13or4.jpg

Ten z kolei bazuje po części na podzespołach Jag`a

Czytalem o tej firmie dobre kilka lat temu w gazecie i na necie tez natknąłem sie nań niejednokrotnie.

ehh podaj adres strony na jakiej to znalazles chociaz przeszukamy i moze znajdziemy

<a href="http://google.pl">LINK</a>

szukajcie a znajdziecie :hi:

Opublikowano

<a href="http://google.pl">LINK</a>

szukajcie a znajdziecie :hi:

:polew: lol pól dnia w pracy zmarnowałem przez to auto :decayed:
Opublikowano

<a href="http://google.pl">LINK</a>

szukajcie a znajdziecie :hi:

:polew: lol pól dnia w pracy zmarnowałem przez to auto :decayed:

bedzie na przyszłośc jak znalazł :evil2:

ja sie dziwie prawde mowiąc, że tak długo to trwa... Święta idą także bedzie troche czasu..

Opublikowano

podaj mniej więcej jaka pierwsza litera tego wynalazku

Opublikowano
  • Autor

chudineze - jak sobie wyobrazasz "mniej wiecej" pierwsza litere? np mniej wiecej litera x jak bedzie wygladała :evil::mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 22:16_________________________________________________endriuu dawaj ta pierwsza litere :cool1:

Opublikowano

Chciałem aby podał przedział np. litera na jaką zaczyna się ten samochód znajduje się między A-F

Opublikowano

miedzy P a Z

Opublikowano

hmmm cos z tych ? Singer, standard, sterling, sunbeam, wolseley ?

Opublikowano

Niestety :cwaniak1:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: ale shit :confused4:

tylko teraz te wszystkie auta są jednego producenta czy już innych bo te ostatnie wyglądają jakoś inaczej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.