Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wlasnie nie abrdzo... :kox:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 23:13_________________________________________________a tu http://members.chello.nl/j.baartse/cars/ :chytry:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 23:14_________________________________________________riley?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 23:23_________________________________________________i nie reliant...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie abrdzo... :kox:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 23:13_________________________________________________a tu http://members.chello.nl/j.baartse/cars/ :chytry:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 23:14_________________________________________________riley?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 23:23_________________________________________________i nie reliant...

nie

Mozna go znalezc po tym daszku na necie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna go znalezc po tym daszku na necie...
:polew: na razie nie mam nawet pojęcia jak sprecyzować wyszukiwanie owego daszku :decayed:

Generalnie niezły kanał skoro nawet przypadkiem nikt na to nie trafił :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem jako spojler jako daszek i nic po prostu nic, nawet loga szukalem. To jest jakas masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to dokladnie pod fraza "daszek"?? :chytry: odmieniona w rozny sposob i z kolekcja innych slow? :chytry:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 15:25_________________________________________________dmc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani daszek ani owiewka czy jakies inne badziejstwo :wallbash: google zawodzi :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chyba niezbyt trafionym pomysłem było zadanie auta którego nie można znaleźć w żaden inny sposób jak tylko podając jego markę/model. Fiasko po całości... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chyba niezbyt trafionym pomysłem było zadanie auta którego nie można znaleźć w żaden inny sposób jak tylko podając jego markę/model. Fiasko po całości..

ciekawe, ze ktos sie zastanawia nad tym jak zadaje zagadke w tym watku...

ok widze,ze tym tropem daszku nie pójdziemy (a podkreslam, ze np tak mozna go znalezc)

kolejna podpowiedz:

model, o który mi chodzi (nie marka) nazywa się tak jak znana sieć hoteli na świecie. teraz to sobie sam gola strzeliłem.

tylko nie zadawajcie pytań: - <chodzi o "orbis"?> :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oc**je.... zaraz tak dlugo nigdy niczego nie szukalem w necie jak tego auta, nawet swojej pracy dyplomowej a dostalem bdb :wallbash: brakowalo 2 wykresow i bylbu cel.

A tu mnie jakies cudo na kolach zagina :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wazne ze nie znalazlem tego auta co trzeba ;)

Moze nastepna podpowiedz na jaka litere jest nazwa tej sieci hoteli czyli nazwa modelu auta. Moze to cos pomoze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie sobie przypomniałem że u rodziców powinien leżeć mój stary katalog samochodowy w którym było pełno rówżnych "wynalazków". Jak nikt nie trafi to się przejadę do nich przy okazji :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUAHAHAHAHAHAHA. do czego ludzie sa zdolni. dobre

i to załozyciel wątku! ładny przykład :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUAHAHAHAHAHAHA. do czego ludzie sa zdolni. dobre

i to załozyciel wątku! ładny przykład :polew:

czyli 'miszu" wypada z gry :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie sobie przypomniałem że u rodziców powinien leżeć mój stary katalog samochodowy w którym było pełno rówżnych "wynalazków". Jak nikt nie trafi to się przejadę do nich przy okazji :gwizdanie:

Reniu chYba niemasz katalogu : SAMOCHODY ŚWIATA 1979 ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...