Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe nałóg :naughty:

hmmm... a czy to ma kiere od niecywilizowanej strony???? :mysli:

  • Odpowiedzi 3,5 tys.
  • Wyświetleń 127,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe nałóg :naughty:

hmmm... a czy to ma kiere od niecywilizowanej strony???? :mysli:

No dobra

Polonez po III lifcie wersja Angielska :P

Opublikowano

hehe nałóg :naughty:

hmmm... a czy to ma kiere od niecywilizowanej strony???? :mysli:

ma ale to nic nie znaczy.... :gwizdanie:

No dobra

Polonez po III lifcie wersja Angielska :P

niestety - Polonez po V lifcie :gwizdanie:

Opublikowano

heh... :kwasny:

ale coś znaczy jednak. :naughty:

Wnioskuję z tego że to nie Anglik :kox:

Opublikowano

nie anglik

Opublikowano

ciekawe co to to za piecyk na tym dachu stoi :kox:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 17:24_________________________________________________inna sprawa ze tak mógłby wyglądac polonez cołpe spajder 1988.. i nasza motoryzacja podzwigneła by sie z ruin :decayed:

Opublikowano
trochę mi to jakimś amerykańcem zajeżdża...

dobrze zajeżdza ale z naciskiem na "troche"

ciekawe co to to za piecyk na tym dachu stoi

GROCHÓWKOWÓZ :tongue4:

inna sprawa ze tak mógłby wyglądac polonez cołpe spajder 1988.. i nasza motoryzacja podzwigneła by sie z ruin

polonez najgorzej nie wygladal jak na poczatek lat 70. w koncu wyszedl spod reki samgo mistrza Giorgetto Giugiaro

back:

nioch2km9.jpg

Opublikowano

polonez jest kultowym autem :) - sam mam w planach kupno i restauracje jednego :)

Opublikowano

wygląda tak jakoś podobnie do chevroleta camaro :polew:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 20:27_________________________________________________Albo i nie :wallbash::tongue4::polew:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 20:33_________________________________________________Kurcze coś on ma w sobie z chevroleta :mysli:

Opublikowano

nioch4cs7.jpgnioch3bz7.jpg

lata 70...

Opublikowano

Boczna tylna szybka jak w chevrolet camaro (rs)... czyli albo to on, albo jakiś klon..

Opublikowano

zły trop panowie[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 00:08_________________________________________________nioch7qt2.jpg

nioch5os9.jpg

nioch6ap8.jpg

nie wierze, że nikt sie z tym autem nie spotkał

Opublikowano

kurnia coś nie mogę znaleźć :mysli:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 16:37_________________________________________________Kurde troche to mi fordem pachnie, trochę chevroletem.... a zapewne jekiś miłośnik przerobił "malucha" (poznaje po przełącznikach na desce.... :polew:) :polew:

Dziwny to pojazd.... :mysli: :mysli:

Opublikowano

Jak dla mnie to jakaś Alfa Romeo, albo Lancia.

Opublikowano

też myślałem nad lancia ale znalezc ni hu hu nie mogłem takiej :wallbash:

Opublikowano

podpowiem, ze auto powstało we współpracy marki amerykańskiej i europejskich spracowanych rąk. żadna przeróbka. normalne seryjne auto

do wyboru - wnętrze w bieli (również widoczne przełączniki od malucha :naughty:):

nioch8xu0.jpg

Opublikowano

aaa i od razu mówię - nie jest to żaden z modeli marki Rapport :polew:

Opublikowano

hahaha..... :tongue4:

Ale w miarę znana? bardzo znana? czy mało znana???? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.