Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Audi A4 1.8T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak w końcu postanowiłem pochwalic sie moja a4.

Samochód ściągnąłem ze Szwajcarii z przebiegiem 94000km. Samochod był delikatie uszkodzny przez słupek. Do wymiany poszły obie chłodnice i zderzak do klejenia i malowania.

To co z wyposażenia ciekawsze to

-4x szyby elektryczne

-zawiecha 1BE

-fotele sport

-3 ramienna kiera

-pakiet oświetlenia (schowki , nawiewy)

-xenon

Do co dodałem

-boczki z roletkami

-RNS-e

-BT

-DVD

-dokładka na przód S-line

-listwy boczne S-line

-pakiet oświetlenie drzwi

-oklejenie dekorów i przestrzeni kolo lewarka folia 3M carbon

-ORYG daszek sline-zamiana na bi-xenon

-zderzaki S4

-grill S4

-soczewki z B8

-hamulce 320mm x 30mm

-BSR Opti Flow Filter kit (a tak to słychać)

To co bedzie:

-CLH

Po sprowadzeniu 2009

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

i zabawy z koncówkami

oryginał

oryg.jpg

Buzzer 80mm

buzzer.jpg

100mm El-Tec

El_Tech.jpg

i tak zostało + dyfuzory w środku.

S-line z przodu + maskowanie :)

00d556ed154dd085m.jpg

d2af2d9385716a13m.jpg

Fotki S4 na dole :)

Opublikowano

a gdzie te foty? :decayed:

Opublikowano

Dawaj foty bo opisie wygląda na to, że ładna B6 jest :)

Opublikowano

no nareszcie sie zdecydowałeś :naughty: furacz koksik :kox:

Opublikowano
  • Autor

MOdy w środku to Twoja zasługa :hi:

Opublikowano

furka fajna, mody zacne ale pokaz ten środeczek :good:

Opublikowano
  • Autor

glupio powiedziec ,ale ie mam:). jak założe S4 to po robie.

Opublikowano

gratulacje ładna furmanka

Opublikowano

Fura :good:

Jak wjedzie zderzak S4 to chętnie odkupię od ciebie S-line, mam taki sam kolor :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fura :good:

Jak wjedzie zderzak S4 to chętnie odkupię od ciebie S-line, mam taki sam kolor :decayed:

Niestety górna czeć ulegla uszkodzeniu a i tak zarezerwowany dla tomi790

Opublikowano

kox tyłek z wyciorami , co to za wyciory i sluszny motor :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

"Ś" :]

Jeszcze pozostało troche do zrobienia, ale to jak bedzie ciepło :)

Zderzak do wyregulowania...

IMG_0370.jpg

IMG_0357.jpg

Jak widać listewka S-line do pomalowania

IMG_0360.jpg

IMG_0358.jpg

IMG_0359.jpg

IMG_0361.jpg

Grille - czarny połysk

IMG_0362.jpg

Ogólenie jestem ze zmiany zadowoliny w 80%, tylny zderzak S4 bajka, ale przedni S-line byl ładniejszy przez to łączenie nie chciałem mieszać.

Opublikowano

No jest gicior:thumbup1: tylko fela większa koniecznie:naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

d2af2d9385716a13gen.jpg

a to co za przygoda??

Opublikowano
  • Autor

skrót:) ziemia wydawał sie twarda, niesety tylko kawałek, koło wpadło i potem juz tylko było chlapanie, a ziemia wokól mnie to glina. Efekt niezły, na szczeście zero strat (poza brudem), auto trzba było wyciągnąć do tyłu innym smaochodem (niestet moj to ośka, prz Q pewnie dał by sam rade.)

Opublikowano
skrót:) ziemia wydawał sie twarda, niesety tylko kawałek, koło wpadło i potem juz tylko było chlapanie, a ziemia wokól mnie to glina. Efekt niezły, na szczeście zero strat (poza brudem), auto trzba było wyciągnąć do tyłu innym smaochodem (niestet moj to ośka, prz Q pewnie dał by sam rade.)

myslalem, ze to jakas nowa moda na pokrycie auta:D byla folia carbon 3M, stickerbomb, folia albo malowanie w macie ale tego jeszcze nie grali:D

Opublikowano
  • Autor

Fajnie wyglądąło, ale potem przyszedł desz i szkoda bylo lakieru.

Opublikowano

a ja myslalem ze ktos Ci psikusa zrobil i farba chlapnal

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo fajna A4. Jedynie co mi się nie podoba to za mała fela i za duże końcówki wydechu. A reszta + :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

No sam bym chciał wieksza fele, na lato mam też ori 16" , chyba że znajde kogos na podmiankę z moja dopłatą na ori 17""-18"

A co do wydechu przy zwykłym zderzaku było nieźle, teraz troche za mocarnie, 90mm było by w sam raz.

Po świetach bioe sie za robote i poustawima wszytko, no i moze gril S4 sie znajdzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.