Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Stuki przy skręcie w prawo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jak w temacie przy skręcie w prawo słuchać stuki (delikatnie) w drugą stronę jest ok

co to może być przegub :mysli: :mysli:

jeśli tak to jak to jest regeneracja jakaś czy wymiana części czy cały przegub aut

dzięki z góry za pomoc pozdrawiam :notworthy:

Opublikowano

może, nowy nie jest drogi

Opublikowano
  • Autor

a jak to sprawdzić czy to przegub

Opublikowano

a jak to sprawdzić czy to przegub

jednostajne i równomierne stukanie-"terkotanie" wskazuje na uszkodzony przegub, jazda na pełnym skręcie w przód i tył-bez różnicy w którą stronę-uszkodzony zewnętrzny przegub zawsze będzie hałasować na skręcie, szczególnie podczas przyspieszania na skręconych kołach
Opublikowano
  • Autor

:wallbash:

dzięki za podpowiedz ale też nie zawsze stuka

Opublikowano

pewnie nie stuka kiedy masz wciśnięte sprzęgło?

Opublikowano
  • Autor

pewnie nie stuka kiedy masz wciśnięte sprzęgło?

nie to automat :tongue4:

Opublikowano

Ja bym obstawial gorne wahacze :wink4: Stuka z lewej strony?

Opublikowano
  • Autor

Będę wrzucał zawias to luknę

ale jak dla mnie to przegub :mysli:

:notworthy:

Opublikowano

A łożysko? :decayed: W sumie też lekko stuka przy skręcie jak już jest skończone...

Opublikowano
  • Autor

kurde to już sam nie wiem co to może być :mysli:

Opublikowano

A łożysko? :decayed: W sumie też lekko stuka przy skręcie jak już jest skończone...

Łożysko z przodu będzie strzelać, jakby metal po nagrzaniu stygł, coś podobnego, jak odgłos katalizatora stygnącego po ostrym piłowaniu i nie będzie to "strzelanie" jednostajne, tylko nierównomierne i za każdym razem inaczej, dodatkowo łożysko np z prawej strony da o sobie znać przy skręcie w lewo, kiedy siła odśrodkowa na niego będzie napierać-w prawo może nawet ucichnąć :wink4:
Opublikowano

Mam to samo, przegub spoko, wahacze spoko, łożyska też. Mechanik stwierdził, że to nie wiem, plastik stuka no ale średnio chce mi się w to wierzyć... Doszedłeś już kolego do tego co to było?

Opublikowano

Mam to samo, przegub spoko, wahacze spoko, łożyska też. Mechanik stwierdził, że to nie wiem, plastik stuka no ale średnio chce mi się w to wierzyć... Doszedłeś już kolego do tego co to było?

Mi waliła skrzynia jak poduszki sie urwały. Latała na zakrętach jak chciała tym bardziej jak dodawałem gazu na zakrętach to półośki rzucały nią we wszystkie strony. Przy jeździe na wprost zero stuków.

Opublikowano
  • Autor

:rolleyes: a w automacie są te same poduszki pod skrzynią

:embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.