Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Interwaly w 1.8T [BEX]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzien dobry klubowicze!

Zdaje sobie sprawe z tego ze temat mogl sie pojawic wczesniej ale nigdzie nie moge znalesc tego ani na forum ani na google, a moja ksiazka serwisowa jest w jezyku zachodnich sasiadow z ktorym nie zyje za dobrze a tlumaczeniom wujka google nie ufam za dobrze.

Sprawa jest taka :

Wie ktoś z was co co ile sie wymienia?

chodzi mi o filtry paski oleje itp. ?

z ksiazki wywnioskowalem ze olej co 15 tys.(wynika z tego ze zostalo mi jakies 5 tys. do przejechania na moim oleju , ale silnik Turbo nie lubi miasta wiec wole zrobic to w najblizszym czasie.)

i tu sie pojawia moje drugie pytanie...

Jakim olejem zalac...?

do teraz byl lany Castrol Edge 5w30, w sumie nic sie z autem nie dzialo , ale silnik od nowosci ma 40 tys. przejechane (byl wymieniany w serwisie audi w DE) wiec co moglo sie dziac. Ogolem jestem zadowolony z dynamiki i spalania , ale znajomi polecaja mi Motul Specyfic 504/507 5w30, na innych forach kraza tez pozytywne opinie o tym oleju wiec nie wiem czy nie zalac mojej A4 motulem

Z gory dzieki za pomoc!

Opublikowano

Na pewno nie zalewaj Castrola :)

Opublikowano

Motul :good:

Opublikowano
  • Autor

Motul :good:

Co ile wymieniasz olej i filtry?

z doswiadczenia wiem ze nie zawsze mozna ufac producentom i czasem warto skrocic interwaly

wymieniales juz rozrzad ?

nie wiesz moze ile mozna latac na pasku zeby nie bylo zadnych przykrych historii ?

Opublikowano

jak chcesz dobrze dbac o swój samochodzik:

olej + filtr - 10 000km

rozrząd - 80 000km

łancuch rozrządu + napinacz - 200 000km

paski wieloklinowe - co 3 lata

płyn hamulcowy - 60 000km lub 2 lata

płyn wspomagania - j.w.

filtr powietrza - 20 000km lub co rok

filtr p.pyłowy - co 6 miesięcy

filtr paliwa - 30 000km

czynnik w klimatyzacji + dławik najlepiej co rok

osuszacz klimy - 2 lata lub 60 000km

płyn w chłodnicy - j.w.

Opublikowano
  • Autor

jak chcesz dobrze dbac o swój samochodzik:

olej + filtr - 10 000km

rozrząd - 80 000km

łancuch rozrządu + napinacz - 200 000km

paski wieloklinowe - co 3 lata

płyn hamulcowy - 60 000km lub 2 lata

płyn wspomagania - j.w.

filtr powietrza - 20 000km lub co rok

filtr p.pyłowy - co 6 miesięcy

filtr paliwa - 30 000km

czynnik w klimatyzacji + dławik najlepiej co rok

osuszacz klimy - 2 lata lub 60 000km

płyn w chłodnicy - j.w.

Wielkie Dzięki ! Będę się do tego stosował . ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.