Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z skrecaniem na pełnym skrecie. PILNE.


Vinox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni na pełnych skrętach (jazdy w kółko) pojawił się problem taki że hmm koło jak by przeskakiwało :D jak by był mega luz, no ale nad maglownicą widzę ubytki płynu czy to maglownica na 100% ? tak pomyślałem, że nie trzyma ciśnienia maglownica ?

Jbc(jak by co) zawieszenie mam po wymianie ile 1 tyś? :D

Jakie ceny są bo widzę że regeneracja maglownicy to koszt: 400-500 zł + ile wymiana? Orientujecie się ?

Ktoś miał taki problem ?

Z góry dziękuję za informację na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni na pełnych skrętach (jazdy w kółko) pojawił się problem taki że hmm koło jak by przeskakiwało :D jak by był mega luz, no ale nad maglownicą widzę ubytki płynu czy to maglownica na 100% ? tak pomyślałem, że nie trzyma ciśnienia maglownica ?

Jbc(jak by co) zawieszenie mam po wymianie ile 1 tyś? :D

Jakie ceny są bo widzę że regeneracja maglownicy to koszt: 400-500 zł + ile wymiana? Orientujecie się ?

Ktoś miał taki problem ?

Z góry dziękuję za informację na ten temat.

3 miechy wstecz płaciłem 500 PLN za regeneracje i 100 PLN za mechanika, więc koszta mniej więcej ok 600 zł. Jak masz wyciek na maglownicy to i tak będziesz musiał ją wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na 100% obstawiasz maglownicę.Ja bym się jeszcze przyjrzał przegubom :mysli:

Dokładnie, najprawdopodobniej to będą przeguby, maglownica to by dawała znać o sobie na postoju a skoro podczas jazdy przy pełnym skręcie jest taki objaw i zapewne jeszcze słychać takie jakby strzelanie to jednak ja bym obstawiał jw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze przeguby wymieniałem niedawno, a przy skręcaniu i dodawaniu gazu faktycznie strzela coś w układzie kierowniczym.

Dodam że wiem jakie jest "trykotanie" na pełnych skrętach bo je wymieniałem,a to troszkę inny dźwięk jest. no nic cene mniej wiecej znam, zalecę do mechanika zapytam.

Dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...