Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Nie można otworzyć auta.


artim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie mogę otworzyć w żaden sposób auta aby dostać się do środka. Co ciekawe jak wkładam kluczyk w drzwi kierowcy i przekręcam w pozycje otwarcia to słychać tylko jakieś cyknięcie ale drzwi się nie otwierają :wallbash: Kręciłem już we wszystkie strony i nic. :rolleyes:

Miałem słaby aku i kluczyk chyba stracił kody ale przecież powinienem otworzyć drzwi manulanie. Moge jedynie dostać sie do bagażnika otwierając go kluczem, ale nie mam rozkładanej tylnej kanapy :mysli:

Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo.Zostawiłem padakę na miesiąć i dzisiaj :shocked:.qr** jabanana rasa!

Jest opis awaryjnego otwierania maski w B6,ale niezbyt na glebie w mróz się bawić.A ty masz B7 to i tak h*j z tego.No piszą jeszcze żeby podpiąć prąd pod rozrusznik i na masę,ale to samo,robota na glebie :kwasny:.Daj znać czy coś wymyśliłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przymarzły ci czasem drzwi na uszczelkach ??? Skoro słychać,że zamek puścił to powinny dać się otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...u mnie również padł pilot w kluczyku i otwieram ręcznie...otwierając muszę mocno przekręcić kluczyk w lewą stronę ...w pewnym momencie czuć jak ciężej idzie i dopiero wtedy otwiera drzwi natomiast nie słychać żadnego kliknięcia i otwiera tylko drzwi kierowcy....zamykając wystarczy lekko przekręcić kluczyk w prawo i zamyka z kliknięciem wszystkie drzwi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...