Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy to oznaka końca ksenonu???


audiKSP

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem na przeglądzie i jak mi sprawdzali światła to powiedzieli że ksenony już długo nie pociągną. Zalecili powoli przygotować się na wymianę. Oznaką tego podobno jest to że wpadają w barwę fioletową a nie świecą na biało. Nie znam się zupełnie na elektryce, więc moje pytanie brzmi czy to faktycznie już początek końca moich żarówek? Jeśli tak to czy wystarczy wymienić żarówki? A jeśli żarówki to jaki jest symbol żarówki ksenonowej w moim A4 B6 z 2004roku? D2S???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze wymienia sie komplet zarnikow :) Napisz do TOM77 to ci przyłatwi w dobrej cenie i pewne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przygasają jeszcze, Jak lampa błyskowa? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przygasają jeszcze, Jak lampa błyskowa? :wink4:

Przyznam że nie zwracałem na to uwagi. Teraz się im przyjrzę i może faktycznie to już najwyższy czas.

Pamietaj ze wymienia sie komplet zarnikow :)

Chodzi Ci o to że wymienia się komplet (dwie) żarówki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to że wymienia się komplet (dwie) żarówki???
Oczywiście że wymienia się zawsze parami bo będą inaczej świeciły jeżeli wymienisz jedną :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/promocja-zarowka-d2s-ge-xenon-vw-wwa-ksenon-audi-i2062135363.html

czy coś takiego będzie ok czy jednak polecacie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/promocja-zarowka-d2s-ge-xenon-vw-wwa-ksenon-audi-i2062135363.html

czy coś takiego będzie ok czy jednak polecacie coś innego?

No właśnie zależy jeszcze jaką chcesz mieć barwę światła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zależy jeszcze jaką chcesz mieć barwę światła?

A jakie mam opcje? Co byś polecił? Przyznam się, że nie mam pojęcia o "barwach xenonów". To pierwszy mój samochód z takimi lampami.

A odpowiadając na Twoje pytanie, to wiadomo że chciałbym mieć najładniejszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zależy jeszcze jaką chcesz mieć barwę światła?

A jakie mam opcje? Co byś polecił? Przyznam się, że nie mam pojęcia o "barwach xenonów". To pierwszy mój samochód z takimi lampami.

Na moje ładnie świeci 6000K ale to musisz sprawdzić jakie masz teraz i najlepiej włożyć takie same. Napisał Ci wrclaguna żebś się odezwać do TOM77 on będzie wiedział co Ci zaproponować :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Od Tomka właśnie wróciłem wczoraj z kompletem rozrządu i filtrów, ale czuję że niedługo znowu u niego się pojawię. Dzięki chłopaki za porady. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego u Ciebie jest d1s a nie d2s. Chyba że to nie są oryginalne ksenony to może być d2s

Tom77 pisał mi że jednak mam D1S. Ksenony mam oryginalne na pewno. Nie można tego jakoś sprawdzić na 100% bez wyjmowania lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ale jak masz ori xenon to powinien typ zarowki byc nabity na kloszu, badz na tylnej czesci lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wierzchu lampy jest naklejka z rodzajami żarówek jakie posiada ,jeśli masz barwę lekko wpadającą w różowy to znaczy że się kończą przynajmiej ja tak miałem i dodatkowo w czasie jazdy lubił jeden zgasnąć na chwilę ,kupiłem na allegro d1s po 99zł za szt o niebo lepiej świeciły i zostałem przy fabrycznym 4300k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...