Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wyświetlacz klimatronika


Fintosz

Rekomendowane odpowiedzi

pół roku, dziwne bo rzadko używam tego wyświetlacza z nawiewem na szybe[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 17:18_________________________________________________tzn wydaje mi się że to od nawiewu na szybę zrobiła się plama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół roku, dziwne bo rzadko używam tego wyświetlacza z nawiewem na szybe[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 17:18_________________________________________________tzn wydaje mi się że to od nawiewu na szybę zrobiła się plama

to nie ma nic do rzeczy jakiego nawiewu używasz.będziesz musiał szukać panelu klimatronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię aby się udało naprawić.albo czy się opłaca.znalezione na szybko http://allegro.pl/panel-klimatronika-audi-a4-b5-a3-a6-c4-tdi-i2084559525.html

ale szukaj tu na forum koledzy sprzedają i na pewno kupisz taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wymiana :) Jak bedziesz szukał nowego to dopilnuj żeby był z klimatronika o takich samych numerach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rozlany wyświetlacz i nic z tym nie zrobisz no ale jesli wszystko działa jak należy to nie masz co go wymieniać. widzę kolego ze jesteś z żywca to przecież masz machera od tego na miejscu bo ja kupowałem klimatronik właśnie u gościa w zywcu lub pod zywcem i on tylko tym sie zajmuje.2 lata temu za uzywke płaciłem 350zł.mój stary zepsuty mu sprzedałem. gościu ogłasza sie na allegro bo sprzedaje i remontuje klimatroniki. jak uda mi sie znaleźć nr do niego to ci napiszę na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozlany, normalne ze tam jest ciemnejsze od ikonki nawiewu na szybe. u mnie jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozlany, normalne ze tam jest ciemnejsze od ikonki nawiewu na szybe. u mnie jest podobnie

u mnie nie jest ciemniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem już parę takich paneli. Powiem ci kolego jedno. Masz za mocne żarówki. Powinny być 1.1W. Ty moze masz 2.2W

wyświetlacz składa się z 2 szkiełek. Między nimi specjalny środek który się wypala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...