Jump to content
IGNORED

[ALL B6] Przedni parktronic

Adik
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie do osób które przerabiały (lub wiedza coś...) temat montażu usługi - parktronic w przednim zderzaku.

Czy ten moduł będzie pasował do Audi A4 B6 2002r. ?

333124026

Najlepiej gdyby ktoś sprawdził to w ETKA - nr części...

Z góry dziękuje za pomoc!

-------------------------------

Dzięki MCM00 za szybka pomoc!

bedzie

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 20:52 _________________________________________________ba9996a562cfd47fm.jpg

ja mam ori parktronic tyl i przod i poki co mam z nim same problemy bo wariuje i pika tyl razem z przodem albo jest ciagly sygnal -oszalec mozna a na vagu nic nie ma :thumbdown:

Chce założyć parktronic tylko na przód - kupiłem zderzak z wejściem na czujniki parkowania wiec pomyślałem aby zrobić z tego użytek... mam juz czujniki teraz szukam modułu...

Czyli mówisz ze po pewnym czasie czujniki lubia sie "sypac" i caly mechanizm staje sie uciążliwy w codziennej eksploatacji :confused4:

no powiem ci ze takie przypadki sie u nas zdarzają i to jeszcze w okresie gwarancyjnym. ale mimo to uważam ze gra warta świeczki. :wink4:

jak zweryfikowac ktory czujnik juz klęka ? jaki jest koszt takiego czujnika :thumbdown:

Może w blokach pomiarowych na podstawie wartości?

jak zweryfikowac ktory czujnik juz klęka ? jaki jest koszt takiego czujnika :thumbdown:

dobre pytania, jutro sie dowiem :wink4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 22:03 _________________________________________________ok wiec tak, cena czujnika w ASO to 235 zl :shocked: oczywiście jak by ktoś chciał to i jakiś rabacik załatwię. a ze dzis nie bylo elektryka to o możliwość wykrycia wadliwego spytam sie jutro.

ceny czujnikow nie komentuje chocby z racji tego ze mam ich 8.Co ciekawe od 2 dni dzialaja idealnie.Czasami tylko przelaczajac z R na D piszcza dalej wiec wylacazam to przyciskiem ale dzieje sie to coraz zadziej a dzialaja coraz lepiej :> oby tak dalej.Dzieki kolego za informacje :notworthy: [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 20:52 _________________________________________________

Może w blokach pomiarowych na podstawie wartości?

w blokach pomiarowych pokazuje odleglosci w cm tyl i przod i wartosci te nie sa za dokadne np pokazuje ze mam przekode za soba jakies 15 cm a tak naprawde jest to 5 cm ale jak cofam i pojawai sie sygnal staly to zawsze przy takiej samej odleglosci ok 30 cm wiec jak dla mnie jest oki [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 20:55 _________________________________________________

dobre pytania, jutro sie dowiem :wink4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 22:03 _________________________________________________ok wiec tak, cena czujnika w ASO to 235 zl :shocked: oczywiście jak by ktoś chciał to i jakiś rabacik załatwię. a ze dzis nie bylo elektryka to o możliwość wykrycia wadliwego spytam sie jutro.

hello :) jak juz piszesz o rabaciku :naughty: mozesz mi napisac czy dalbys rade zalatwic z dobrym rabatem dla mnie olej do multitornica do a4 b6 1.9 tdi 2004 rok ?Chce wymiane dynamiczna wiec pewnie z 8-9 litrow to bedzie :wallbash: pozdrawiam

ja też już kilka miesięcy przymierzam się do montażu tylnego parktronika mam już prawie wszystko (modół, głośniczek, 4 czujniki, wiązkę od czujników do modułu i 2 kostki z 20 cm wiązką od modułu "do przodu") tylko brak chęci hyhy, jutro sprawdzę jaki ja mam moduł i dam znać

Adik i jak tam udało się podłączyć ??

Podczas prac nad zderzakiem wystąpiły inne okoliczności i zrezygnowałem z montażu parktronica... :) Powiem ze nowa ori wiazke i czujniki kupiłem za 150zl.