Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] 17" czy 18" do B6


KamisG

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 17 przy zawieszeniu 1BV i jest optimum, nie chce wiekszych. Nie przesadzajcie że 17 w B6 źle wygląda bo jest bardzo dobrze. Jeśli kolega kupuje nowe felgi i opony to dużo wiecej wyda przy 18 niż przy 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma różnicy w komforcie między 17 a 18 :polew: :polew: :polew::wallbash:

żeby 18 i w górę dobrze wyglądała musi być gleba, więc o jakim komforcie piszecie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma różnicy w komforcie między 17 a 18 :polew: :polew: :polew::wallbash:

żeby 18 i w górę dobrze wyglądała musi być gleba, więc o jakim komforcie piszecie :no:

zależy co się komu się podoba ja mam 18 i 1be -20 ,wg mnie wygląda dobrze i komfort jest wcześniej miałem 17 więc dlatego napisałem że nieczułem różnicy

fela_18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalne ET do B6 pomiędzy 45 a 35 gdzie ET35 dużo lepiej zgrywa się z błotnikami a przy 45 felga jest schowana do środka.

Wielkość ma znaczenie :polew: bierz 18, do tego sprężyny jakieś -40 (mam na sprzedaż tak przy okazji ;p) i będzie lala ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ET35 dużo lepiej zgrywa się z błotnikami

Czyli przy ET 35 będzie ładnie felga równo z błotnikiem czy będzie trzeba założyć jakiś dystans 10 mm czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie też miałem dylemat 17 czy 18, padło na 18. Przesiadałem się z 16, różnica w komforcie jest (mi nie przeszkadza), ale trzymanie drogi bez porównania lepsze, wynagrodziło i dyskomfort i droższe opony:) No i jak wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temat. Ja do swojej B6 Avant mam zamiar kupić 18" tylko mniej więcej z jakim ET szukać żeby felga ładnie równała się z nadkolem? Bo nie chce pchać się potem w dystanse bo to kolejne koszta. confused4

ja mam Et35 i jest ok ale mozna by jeszcze z 5-7 mm dystans dac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...