Treść opublikowana przez roki1990
-
[ALL B6] Demontaż grilla
W sklepach sprzedają najmniej 0,5m2 a to na pewno wystarczy Co do cm nikt Ci nie powie ile dokładnie musisz mieć bo ktoś wprawiony zrobi to za pierwszym razem a Ty jak nigdy nie oklejałeś kup sobie więcej
-
[B5 AHU] podłączenie dodatkowych głośników
Jak się chce to wszystko można, jeżeli nie masz boczków w tylnych drzwiach z miejscem na głośniki musisz zakupić nowe boczki albo będziesz musiał wyciąć miejsce. Z kablami nie wiem jak jest w B5, jak nie będzie to możesz pociągnąć nowe z radia lub poprowadzić z półki. Co ja bym zrobił: Głośniki w drzwi (niskotonowe/średniotonowe) W półkę bardzo blisko zagłówków po zewnętrznych stronach wysokotonowe +skrzynia basowa do bagażnika Efekt: o niebo lepszy dzwięk niż masz teraz
-
[ALL B6] Demontaż grilla
Suszarka lub opalarka i trzeba się trochę pobawić, folia pod wpływem gorąca staje się elastyczna co pozwala ładnie okleić ramkę przy odrobinie zdolności manualnych. Dla nie posiadających owych zdolności polecam pomalowanie grila Folii nie można przegrzać! Podgrzewać ją z umiarem do czasu aż stanie się elastyczna.
-
[ALL B7] Środki lamp od B8
http://www.audiforums.com/forum/s-car-model-line-13/sick-audi-s4-b7-adaptive-headlights-led-daytime-running-lights-155939/ Tu masz pomoc jakbys chciał to trochę taniej wykonać
-
[ALL B6] Demontaż grilla
Źle musiało być odtłuszczone przed malowaniem Czym to malowałeś ?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Różowe też może być kozackie Co do wypisywania które lepsze, może ankiete zrobimy? Bo później jak ktoś nowy będzie czytał temat to się tylko będzie wkur....ał że czyta temat pół dnia bo chce wszystko wiedzieć a tu 20 stron bzdur co się komu bardziej podoba...
-
[ALL B6/B7] symphony II
Dowiem się wszystkiego i dopiszę
-
[ALL B6/B7] symphony II
Nie elektryk tylko elektronik :gwizdanie: Koszt około 100-150zł. Co do tego RDS'u to sam już nie wiem, jutro zapytam znajomego i dam znać Koszt przesyłki będzie tańszy niż przestrojenie Jednak twierdzę że jest to nieopłacalne Pozdrawiam
-
[ALL] 17" czy 18" do B6
To zależy też od szerokości felgi jak będziesz miał 10j to będzie nawet wychodzić poza błotnik
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
Fakt może były źle dobrane lecz wtedy zachodzi różnica około 10mm od fabrycznego obniżenia sprężyny czyli miałbyś może -45, a nawet jak -50 to nie jest jednak możliwe żeby sprężyna opuściła samochód ponad jeszcze raz tyle co w katalogu Ciężko mi uwierzyć, że po wymianie na S-Line'y aż tyle poszło do góry...
-
[ALL B6] Malowany grill
Jak Ci się znudzi to dajesz komuś kto jest cierpliwy do drapania schodzi jak zdrapki z Lotto
-
[ALL B7] Środki lamp od B8
Nie określił dokładnie Więc może teraz sobie rezać i przód i tył ;p
-
[ALL B6/B7] symphony II
Na pewno jest jakaś opcja przestrojenia tego (RDS'u się nie doda) tylko czy to będzie opłacalne?
-
[ALL B7] Środki lamp od B8
http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=lights+from+b8+in+b7+audi&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
-
[ALL] wycena alu z oponami do audi
Faktyczna ich wartość to 500-600zł maks, plus te oponki. Może głupi się znajdzie ale nie sądzę. Tak to jest z chińczykami.
-
[B7 BRE] Felgi made in Itali
Włosi to dobrzy są tylko w odpoczywaniu i może jeszcze produkcji srebra Co do felg wolałbym kupić używane ale oryginalne lub chociażby produkcji niemieckiej. http://www.a6klub.pl/a6-c5-jak-rozpoznac-orginalne-felgi-s-line-vt13165.htm http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=49&t=383491
-
[ALL B5] 17 od SuperB
Bardzo ładna felga i jak poszukasz to tanio wyrwiesz komplet A co do gleby to samymi sprężynami lepszymi ładnie opuścisz Audi do tych felg
-
[ALL] 17" czy 18" do B6
Optymalne ET do B6 pomiędzy 45 a 35 gdzie ET35 dużo lepiej zgrywa się z błotnikami a przy 45 felga jest schowana do środka. Wielkość ma znaczenie bierz 18, do tego sprężyny jakieś -40 (mam na sprzedaż tak przy okazji ;p) i będzie lala
-
[ALL B7] Dystanse na tył -pytanie :)
Miałem na swojej dystanse około 1cm z przodu i z tyłu przy feldze 9j Et nie pamiętam (dopiszę). Jeżeli masz te felgi w okazyjnej cenie to bierz i zakładaj na dystanse
-
[ALL B6] Malowany grill
Ja miałem w czarnym połysku gril ze znaczkiem i ten ze zderzaka też. Dobrze to wyglądało ale odpryski od kamyków pokazały się już po około miesiącu
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
Dosyć często tak jest w B6 jak padnie aku. Wystarczy dolać trochę paliwa lub właśnie odłączyć aku na kilka minut. Pozdrawiam.
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
kuki221 zdecyduj się jaką miałeś tę zawieche H&R bo wcześniej pisałeś -35 teraz -80 a to dość duża rozbieżność Jaki miałeś kolor sprężyn ? Co do obcierania dużo zależy także od ET i szerokości felgi i opony, nie pamiętam teraz dokładnie danych mojej felgi lecz u mnie obcierało. Pozdrawiam
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Robi robote! Może i dlugo trwa ale jak ma być dobrze to musi czekam na efekt koncowy
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Większość stickerbombów jest termokurczliwych więc można dostosować naklejkę do kształtu oklejanej powierzchni. Może się fragment trochę zniekształcić lecz jest to zauważalne dopiero z bliskiej odległości.
-
[ALL B6/B7] TYLNA LOTKA FOTO GDZIE KUPIĆ
Lotka musi być delikatnie pod kątem do góry i posiadać szerokość odpowiadającą lampą. Przykładem jest zdjęcie poniżej: Inaczej wiocha wg mnie