Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roki1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. W sklepach sprzedają najmniej 0,5m2 a to na pewno wystarczy Co do cm nikt Ci nie powie ile dokładnie musisz mieć bo ktoś wprawiony zrobi to za pierwszym razem a Ty jak nigdy nie oklejałeś kup sobie więcej
  2. Jak się chce to wszystko można, jeżeli nie masz boczków w tylnych drzwiach z miejscem na głośniki musisz zakupić nowe boczki albo będziesz musiał wyciąć miejsce. Z kablami nie wiem jak jest w B5, jak nie będzie to możesz pociągnąć nowe z radia lub poprowadzić z półki. Co ja bym zrobił: Głośniki w drzwi (niskotonowe/średniotonowe) W półkę bardzo blisko zagłówków po zewnętrznych stronach wysokotonowe +skrzynia basowa do bagażnika Efekt: o niebo lepszy dzwięk niż masz teraz
  3. Suszarka lub opalarka i trzeba się trochę pobawić, folia pod wpływem gorąca staje się elastyczna co pozwala ładnie okleić ramkę przy odrobinie zdolności manualnych. Dla nie posiadających owych zdolności polecam pomalowanie grila Folii nie można przegrzać! Podgrzewać ją z umiarem do czasu aż stanie się elastyczna.
  4. http://www.audiforums.com/forum/s-car-model-line-13/sick-audi-s4-b7-adaptive-headlights-led-daytime-running-lights-155939/ Tu masz pomoc jakbys chciał to trochę taniej wykonać
  5. Źle musiało być odtłuszczone przed malowaniem Czym to malowałeś ?
  6. Różowe też może być kozackie Co do wypisywania które lepsze, może ankiete zrobimy? Bo później jak ktoś nowy będzie czytał temat to się tylko będzie wkur....ał że czyta temat pół dnia bo chce wszystko wiedzieć a tu 20 stron bzdur co się komu bardziej podoba...
  7. Dowiem się wszystkiego i dopiszę
  8. Nie elektryk tylko elektronik :gwizdanie: Koszt około 100-150zł. Co do tego RDS'u to sam już nie wiem, jutro zapytam znajomego i dam znać Koszt przesyłki będzie tańszy niż przestrojenie Jednak twierdzę że jest to nieopłacalne Pozdrawiam
  9. To zależy też od szerokości felgi jak będziesz miał 10j to będzie nawet wychodzić poza błotnik
  10. Fakt może były źle dobrane lecz wtedy zachodzi różnica około 10mm od fabrycznego obniżenia sprężyny czyli miałbyś może -45, a nawet jak -50 to nie jest jednak możliwe żeby sprężyna opuściła samochód ponad jeszcze raz tyle co w katalogu Ciężko mi uwierzyć, że po wymianie na S-Line'y aż tyle poszło do góry...
  11. roki1990 odpowiedział(a) na tomaszw temat w Audi A4 B6
    Jak Ci się znudzi to dajesz komuś kto jest cierpliwy do drapania schodzi jak zdrapki z Lotto
  12. Nie określił dokładnie Więc może teraz sobie rezać i przód i tył ;p
  13. Na pewno jest jakaś opcja przestrojenia tego (RDS'u się nie doda) tylko czy to będzie opłacalne?
  14. http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=lights+from+b8+in+b7+audi&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
  15. Faktyczna ich wartość to 500-600zł maks, plus te oponki. Może głupi się znajdzie ale nie sądzę. Tak to jest z chińczykami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.