Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Słabo pali na mrozie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie a stp poprawiające parametry kosztuje okolo 20zl i starcza na jeden zbiornik po czym po 2tys trzeba zalać ponownie(mowa o niebieskiej butelce) więc nie bardzo się opłaca, czego nie powiem o czarnej butelce do czyszczenia wtryskiwaczy ten leje regularnie co 10tys

Opublikowano

Ja do auta służbowego leję takie coś:

http://sklep.organika.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=46&category_id=12&option=com_virtuemart&Itemid=22&vmcchk=1&Itemid=22

Jakość oceniam na dobrą, w piątek przy -20 odpaliłem auto bez problemu a 2 lata temu przy takich mrozach bez żadnych dodatków, na paliwie z tej samej stacji nie było opcji odjechać bez wymiany filtrów i zalania innego paliwa.

Opublikowano

danu4świeczki sprawdzałem są wporządku, wymieniłem filtr paliwa i powietrza,a objawy nie ustapily...

Opublikowano

Jeśli nie masz błędów na VAGu to trzeba sprawdzić pompę i kompresję silnika.

Opublikowano

Ja wymieniłem świece i nic to nie dało. Prawdopodobnie wraca tobie paliwo a głównym winowajcą jest zaworek zwrotny na filtrze paliwa.. Nowy w ASO kosztuje 97 zł.

nowy boscha w sklepie motoryzacyjnym 21 zl ;)

Opublikowano

nowy boscha w sklepie motoryzacyjnym 21 zl ;)

Witam :)

Wydaje mi sie ze kolega pomylil filtr oleju z filtrem paliwa...

Wedlug mnie filtr paliwa firmy Bosch (jedne z tanszych) musi kosztowac okolo 70 zl.

http://allegro.pl/filtr-paliwa-bosch-audi-a3-a4-b5-b6-b7-a6-c5-tdi-i2075182911.html

http://www.sklepmoto.pl/czesci-samochodowe/audi/4/a4-avant-8ed/127/1085/filtr-paliwa/3/

Opublikowano

nowy boscha w sklepie motoryzacyjnym 21 zl ;)

Wydaje mi sie ze kolega pomylil filtr oleju z filtrem paliwa...

Wedlug mnie filtr paliwa firmy Bosch (jedne z tanszych) musi kosztowac okolo 70 zl.

Danu, kolega radzio chyba miał na myśli zawór podgrzewania filtra, który w ASO rzeczywiście kosztuje 97 PLN a zamienniki da się kupić i za 20. Ja osobiście wczoraj wymieniłem filtr na MANN oraz zawór podgrzewania na oryginał z ASO, rano auto odpaliło wyraźnie lepiej (przekręcenie raz wałem i chodzi) wcześniej trzeba było zakręcić ze 2-3 obroty. Zobaczę jeszcze po pracy jak będzie bo rano odpalałem w garażu (2*C) a teraz auto stoi na mrozie. Mam nadzieję jednak że to już będzie koniec problemów z odpalaniem.

Opublikowano

przed chwilą zmierzyłem oporność świec żarowych ,trzech bo do czwartej nie mogłem się dostać bo filtr paliwa trochę przeszkadza i :shocked: wszystkie nie wykazują żadnego oporu,

czy to możliwe ? że wszystkie spalone ???

dodam że jedną elektrodą multimetru dotykałem śruby na bloku silnika a drugą świecy

Opublikowano

U mnie niestety jednak niewiele dała wymiana filtra i zaworu podgrzewającego, różnica jest delikatna ale nie eliminuje problemu. Pozostało chyba już tylko sprawdzić pompki i może wyregulować, więcej pomysłów nie mam :sick3:

Opublikowano

przed chwilą zmierzyłem oporność świec żarowych ,trzech bo do czwartej nie mogłem się dostać bo filtr paliwa trochę przeszkadza i :shocked: wszystkie nie wykazują żadnego oporu,

czy to możliwe ? że wszystkie spalone ???

dodam że jedną elektrodą multimetru dotykałem śruby na bloku silnika a drugą świecy

ale koncowki w kontekscie konektora elektrycznego...

wskazowka ani drgnie?

oczywiscie ze mozliwe.

Opublikowano

przed chwilą zmierzyłem oporność świec żarowych ,trzech bo do czwartej nie mogłem się dostać bo filtr paliwa trochę przeszkadza i :shocked: wszystkie nie wykazują żadnego oporu,

czy to możliwe ? że wszystkie spalone ???

dodam że jedną elektrodą multimetru dotykałem śruby na bloku silnika a drugą świecy

ale koncowki w kontekscie konektora elektrycznego...

wskazowka ani drgnie?

oczywiscie ze mozliwe.

tak końcówki konektora elektrycznego, mam elektroniczny multimetr i jak dotknąłem nakrętki świecy to na multimetrze 0 a jak elektrody świecy tam gdzie wpina się fajke to nic, jedynka po lewej stronie wyświetlacza czyli tak jak wtedy kiedy końcówki miernika niczego nie dotykają,

a te świece będą dobre do mnie?

http://allegro.pl/swieca-zarowa-beru-1-9-1-4-2-5-tdi-audi-vw-skoda-i2087512493.html

Opublikowano

Bez numeru VIN trudno bedzie powiedziec, gdyz do tego auta pasuja dwa rodzaje swiec.

Dlugie-97 i krotkie-92

A 4 TDI Fgst --> 8E-2-148-697... krotkie czyli... GN 855

A 4 TDI Fgst 8E-2-148-698 -->... dlugie czyli.... GN 046

Opublikowano

Bez numeru VIN trudno bedzie powiedziec, gdyz do tego auta pasuja dwa rodzaje swiec.

Dlugie-97 i krotkie-92

A 4 TDI Fgst --> 8E-2-148-697... krotkie czyli... GN 855

A 4 TDI Fgst 8E-2-148-698 -->... dlugie czyli.... GN 046

Nr nadwozia WAUZZZ8E95A011790 [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 19:56_________________________________________________czyli dłuższe ???

dobrze to rozszyfrowałem ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.