Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] Szary Myszor Andy'ego - resurrection


AndyN

Rekomendowane odpowiedzi

Spalanie? W jeździe pozamiejskiej ('emeryckiej', tempomat na 100-110 km/h) nie jest problemem zejść do <= 6l.

no chyba trochę przesadziłeś :cool1:

Jak się ma "żonę-tempomat" to się da :lol1: Przynajmniej jest cicho na fotelu pasażera :decayed:

wszytsko mozna tylko sie zastanawiamy po co pokazywac drugi raz to samo auto, skoro miales temat po co usuwac?

właśnie :mysli:

usunal, bo sie obrazil na forum :przebiegly:

:naughty: :naughty: :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc0057ht.th.jpg dsc0059z.th.jpg dsc0063ks.th.jpg dsc0062cs.th.jpg

Napis na gnieździe sterującym fotochromami:

KE

2300409001

PA66 GF15

Bart, mógłbym prosić o numery wtyczki do tego gniazda i pinów? :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto, kolor super, swietne fotele, co do silnika nie wiem, nie jezdzilem a opinie rozne... szerokosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc0057ht.th.jpg dsc0059z.th.jpg dsc0063ks.th.jpg dsc0062cs.th.jpg

Napis na gnieździe sterującym fotochromami:

KE

2300409001

PA66 GF15

Bart, mógłbym prosić o numery wtyczki do tego gniazda i pinów? :notworthy::good:

Andy - zamów wtyczkę 443 906 231 i kabelek 000 979 105.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy - zamów wtyczkę 443 906 231 i kabelek 000 979 105.

Bart, mógłbyś mi podać też numery obu rodzajów pinów we wtyczce i gnieździe w słupku A przy przednich drzwiach? Sterowniki mam 'low' ale może zrobię okablowanie 'prawie-jak-ori'? :mysli:

:notworthy:

Wtyczki do fotochromów już mam, z rezaniem czekam tylko aż się zima skończy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie numery wkładów fotochrom :)

ASO to AFAIK jakaś horrendalnie wysoka cena. 1,5k sztuka? Ja kupiłem na Allegro. Choć jeszcze nie sprawdziłem czy działa podgrzewanie i ściemnianie.

By działały musisz mieć lusterko wewnętrzne fotochromatyczne. Ono steruje lusterkami zewnętrznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5k sztuka?

do A5 1068 zł (o ile dobrze zapamiętałem.. w każdym razie mniej niż 1100) sztuka.. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie numery wkładów fotochrom :)

ASO to AFAIK jakaś horrendalnie wysoka cena. 1,5k sztuka? Ja kupiłem na Allegro. Choć jeszcze nie sprawdziłem czy działa podgrzewanie i ściemnianie.

By działały musisz mieć lusterko wewnętrzne fotochromatyczne. Ono steruje lusterkami zewnętrznymi.

mam wewn fotochrom i czujnik zmierzchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wewn fotochrom i czujnik zmierzchu

Część informacji od Barta już mam (od niego miałem opis w jaki sposób podłączyć, zrobić okablowanie do lusterka fotochromatycznego wewnętrznego). Gdy zrobię u siebie całość, zamieszczę opis.

Generalnie (skoro masz fotochrom wewnętrzny): potrzebne Ci są lusterka zewnętrzne fotochromatyczne oraz trochę drobnicy - wtyczki, piny, kilka metrów kabelków. I chyba dużo cierpliwości by przeciągnąć dodatkowe kable od lusterek do wnętrza auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy - zamów wtyczkę 443 906 231 i kabelek 000 979 105.

Bart, mógłbyś mi podać też numery obu rodzajów pinów we wtyczce i gnieździe w słupku A przy przednich drzwiach?

Fotochrom przechodzi do drzwi małymi pinami w 20-pinowej kostce na słupku A. Kup 000 979 012 i 000 979 009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy - zamów wtyczkę 443 906 231 i kabelek 000 979 105.

Bart, mógłbyś mi podać też numery obu rodzajów pinów we wtyczce i gnieździe w słupku A przy przednich drzwiach?

Fotochrom przechodzi do drzwi małymi pinami w 20-pinowej kostce na słupku A. Kup 000 979 012 i 000 979 009.

Bart, mógłbyś do tej listy dodać numery pinów, które we wtyczce i gniazdku w słupku A kierowcy, do której dochodzą kabelki od czujnika światła z lusterka wewnętrznego? Kabel do tej pomarańczowej(?) kostki dociągnąłem, chodzi o ten fragment z odgałęzieniami na drzwi przednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w słupku A (czarna 20-pin) jak i na panelu konektorów (pomarańczowa 17-pin) użyjesz tych samych pinów czyli 000 979 009 i 000 979 012 (do montażu potrzebujesz 6 pinów czyli kupujesz po 3 szt. z każdego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę więcej gdy już je odbiorę, zamontuję i podłączę :smiley: Na razie nie mam nic oprócz kilku zdjęć (i ceny :kwasny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...