Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] Szary Myszor Andy'ego - resurrection


AndyN

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, na razie mam punkt zaczepienia. Będę nad tym pracował dopiero w kolejny weekend i wtedy może będę jeszcze się zgłaszał.

Jak narazie, dzięki :hi:

---------- Post dopisany 09-10-2013 at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 19:01 ----------

Długo mi to zajęło ale znalazłem w końcu czas i udało mi się ogarnąć fotochrom zewnętrzny na razie tylko lewy. Wszystko narazie jest zrobione jak w orginale wg schematu, przechodzi też przez sterownik w drzwiach.

Teraz mam największą rozkminę jak pociągnąć właśnie te dwa kable do lusterka pasażera. Muszę wyjść z pomarańczowej kostki która jest obok lewej stopy w czasie jazdy. Pisałeś, że puściłeś to pod deską. Możesz to troche dokładniej opisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka fajne mody :)

jaki masz telefon kolego ze tak ładnie Ci kontakty bluetooth zaczytuje ?

AndyN mam nadzieję, że mi wybaczysz, że się wcinam, ale odpowiem na to pytanie. Jak jest wszystko prawidłowo podłączone, to powinien zczytywać wszystkie kontakty z większości telefonów. U mnie BT w wersji H czytał wszystkie kontatkty z NOKII E50, E51, BlackBerry 9780, i teraz z Sony Xperia S, a jeszcze zapomniałem, że mam słuzbowego Samsunga Monte i tam czyta jeszcze lepiej. Jak mam włączone BT w dwóch telefonach i odpalam auto, to zawsze ten badziew Monte zaloguje się jako pierwszy i wczytuje książkę błyskawicznie, nieważne, jaki był ten drugi telefon. BT Samasunga najwyraźniej jest szybszy i silniejszy niż inne. Tylko jedna sprawa, może ma znaczenie. Ja we wszystkich telefonach uzywam tylko i wyłącznie ksiązki telefonicznej w TELEFONIE a nie na SIMIE. Ta na SIMie ma ograniczenia, których nie ma książka w telefonie i od zawsze uzywam tylko tej z telefonu. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 3 różne telefony z Androidem (HTC, 2xPentagram) i też bez problemu czytało kontakty.

Problem jest tylko z polskimi znakami w nazwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 3 różne telefony z Androidem (HTC, 2xPentagram) i też bez problemu czytało kontakty.

Problem jest tylko z polskimi znakami w nazwach.

Ale być może to kwestia Androida. Chciaż w BlackBerrym też były cyrki. Natomiast wg mojej pamięci i tak najlepiej sie wiązała z BT Nokia. Po pierwsze polskie znaki były zamieniane( np. z Ą na A) a po drugie BT emitował dzwonek z telefonu przez głośniki. W BB niestety juz działał wbudowany w BT taki piskliwy dzwonek. A W przypadku Xperii, to w trakcie dzwonienie nie ma w ogóle dzwonka przez głośniki, tylko jest dzwonek w telefonie, albo go nie ma w ogóle, jak jest telefon sciszony i tylko się na RNS-E pojawia ekran telefonu i na FISie pokazuje informacja o przychodzącym połączeniu.

Ale chyba robimy OT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...