Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2-tłoczkowe są właśnie te od S4 B5 - sa mniejsze od S4 B6 i na bank wejdzie tam 16"

miałem możliwosć zakupu właśnie tych od B5 ale naczytałem się że jednak te od B6 sa jeszcze lepsze no i skoro się trafił cały set w dobrej cenie to aż grzech nie zakupic :)

...podobno te od B5 tez niezle hebluja

mnie odstrasza tylko wizja wymiany nietypowych klocków (4szt na strone) i ich watpliwa dostepnac (poza serwisem oczywiscie)

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Masz rację, dlatego też jeszcze ich nie założyłem bo mam zacisk Lukasa ver. USA i do wybory dwie firmy klocków: Remsa i Lukas....

Jak jadę kreskę z Norbim(1560kg) i moim (1556kg) i zaczymany hamować z jakiś 150km/h to jest między nami przepaść....jakieś 5 długości auta zatrzymuje się dalej...

także liczę na spora poprawę :th:

Opublikowano

moim zdaniem poprawa bedzie - jaka tam tarcza idzie nie 321 przypadkiem?

Opublikowano

321 i 4 klocki :th:

Opublikowano

Faktycznie nie mozna robić z auta czegoś czym nie jest...

Panowie, nie przesadzajcie. Jeśli montujecie hamulce od S4 to przecież można ten fakt podkreślić oryginalnymi nakładkami na tłoczki S4 :) Szczególnie, że jest się czym pochwalić a nakładki prezentują się całkiem fajnie.

Nie namawiam przecież do przyklejania logo na przedni czy tylny grill :wink4:

Opublikowano

mi sie te nakladki s4 bardzo podobaja do s4 szkoda tylko ze nie ma ich w polsce i pewnie pasuja tylko jakiejs okreslonej wersji :thumbdown:

Opublikowano

pasują tylko do zacisków S4 B6/B7

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

No prosze zrobilismy taka sama podmianke niezaleznie od siebie :)

Ja od trzech dni smigam wlasnie na tarczach 321mm i musze powiedziec ze jest git. Roznica bardzo widoczna zwlaszcza przy hamowaniu z wiekszych predkosci no i w nagrzewaniu takiego zestawu.

Opublikowano

I znów mnie ktoś uprzedził :gwizdanie: gratuluję pomysłu :th: moje czekają na chwilę czasu :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

żeby nie tworzyć kolejnego wątku, może nie aż tak ambitne podejście jak autora tego topicu,

ale denerwował mnie taki brudny element ;) - obecnie troche czyściej

9fd29bd620c42c44m.jpg

wiecej tutaj: http://pepin.fotosik.pl/albumy/464955.html

Opublikowano

Już założone :kox: ogólnie pracy na 30 min. Oczywiście jak sie wężyki odkręci :gwizdanie:

Opublikowano

Już założone :kox: ogólnie pracy na 30 min. Oczywiście jak sie wężyki odkręci :gwizdanie:

jakie koszta ? :gwizdanie:

Opublikowano

...no i fotki zapodaj :)

Opublikowano

Już założone :kox: ogólnie pracy na 30 min. Oczywiście jak sie wężyki odkręci :gwizdanie:

jakie koszta ? :gwizdanie:

200 zł zaciski a tarcze jak tarcze rózne są ceny ATE 180 ZŁ

tu kilka zdjęć

http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskieniedziela_1800_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.10680.html

Opublikowano

no to ci kolego powiem ze cena 200zł/2 zaciski s4 to jest chyba interes zycia ...i to jeszczejak z jażmami to tylko pozostaje :hi:

Opublikowano

W Twoim mieście kupione :polew: tak kompletne i to z nowymi klockami :kox:

Opublikowano

maaaasakra co sie w tej wieliczce juz wyprawia...

Opublikowano

A tarcze też w dobrej cenie :) już mam zamówienia na dwa komplety :gwizdanie:

Opublikowano

30mm?

ja akurat dostałem ori audi w komplecie...ale cena tez byla inna :(

pewnie dlatego ze jako pierwszy zrobilem ten upgrade musalem zaplacic tez nieco wiecej

Opublikowano

Tak.Na 320 :good: zapewne tak ale zaciski leżały u mnie dość długo :) proponuję montaż stabilizatora tył od RS4 ale to już nie w tym temacie.

Kończymy :ot:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.