Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Siłownik klapy maski.


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj otwierając maskę wszystko było ok, gdy robiłem to ponownie po 5 min siłownik maski nie działał już wcale. Nie widziałem żadnych wycieków. Czy zaniemógł przez mrozy czy może ratuje mnie tylko wymiana? I gdzie szukać takiego siłownika i jakie mogą być koszty?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłownik ma numer 8E0 823 359 A koszt w ASO ok 130 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja kupiłem zamiennik nowy za 30zł i jestem w pełni zadowolony. Używkę odradzam. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używkę polecam, nie wiem czemu kuki odradza, idź na szrot 10zł jest twój, otwórz sobie maskę i zobacz jak chodzi i wybierz który ci najbardziej pasuje[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:36_________________________________________________a poza tym temat bez sensu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż się ociepli i może wróci do życia.

Po co czekać aż się ociepli :decayed:lepiej zabrać do domu może faktycznie wróci do życia jak nie to wymiana i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używkę polecam, nie wiem czemu kuki odradza, idź na szrot 10zł jest twój, otwórz sobie maskę i zobacz jak chodzi i wybierz który ci najbardziej pasuje[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:36_________________________________________________a poza tym temat bez sensu :gwizdanie:

Używkę odradzam bo skąd masz wiedzieć czy przy kolejnej zimie tez nie padnie, przecież to tak samo zmęczone stare siłowniki. Akurat to jak chodzi aż tak mi nie przeszkadza, nie klapie maską codziennie. Każdy wybiera to co uważa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje ten produkt, i często zdarza się że Magneti cieknie uszczelniacz. Polecam Lesjofors Cena 45 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie rujnuje, ale po co płacić 100 czy więcej jak są dobrej jakości zamienniki za 50 zł. Drugie 50 jest na 10L Bp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne pytanie - po co ? po to że się chce miec oryginalny ? :eusathink:i skoro ten wytrzymał 10 lat bez zmiany to jest szansa że prędko nie padnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje ten produkt, i często zdarza się że Magneti cieknie uszczelniacz. Polecam Lesjofors Cena 45 zł.

dasz mi namiary, gdzie mogę go dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...