Skocz do zawartości
IGNOROWANY

takie tam zwykłe audi


kiblos

Rekomendowane odpowiedzi

to fotki mojego a4 jak je kupowałem miała bagażnik dachowy no ale już go nie ma

:kox: jak odbiore ja z warsztatu bo mi rozrząd wymieniają to zrobię nowe fotki no ale tak o to wygląda:

86a0531423f2d784m.jpg

e4cf983abd0cd6e2m.jpg

ccede1860ae15f8em.jpg

o to i nowe foteczki robione własnie

c3ab881c3f68e097m.jpg

36d305ed5a28ae50m.jpg

e27f82367effce5bm.jpg

86380ace5793c72dm.jpg

2e95bf189c0d85b0m.jpg

8c387ed1564af531m.jpg

e8f206fe0544164cm.jpg

05799b734567d312m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna seria :th:, daj więcej fotek i napisz coś co byś chciał w niej zmodyfikować,ulepszyć,wymienić, ja na pierwszy rzut proponuje jakieś ładne felgi oczywiście minimum 17'' :kox: [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 23:07 _________________________________________________no i oczywiście zawias w dół bo bardzo wysoko stoji :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie przeceniaj swojej fury. Dobry silniczek do do ewentualnych chipsowań :naughty: a do tego Quattro to już można powiedzieć perełka a nie "takie tam zwykłe audi"

Jak odbierzesz od mechanika to wrzuć więcej fotek, będzie więcej widoczne. Gratki wyboru :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie przeceniaj swojej fury. Dobry silniczek do do ewentualnych chipsowań :naughty: a do tego Quattro to już można powiedzieć perełka a nie "takie tam zwykłe audi"

Jak odbierzesz od mechanika to wrzuć więcej fotek, będzie więcej widoczne. Gratki wyboru :th:

[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 10:05 _________________________________________________kiblos raczej z tego co pisze to niedocenia , a nie nie przecenia :). ogólnie autko ładne :th: , silnik ładny no i Q. co to za lampki masz z przodu ???? zmień zarówki w kierunkach przednich na srebrne , duzo ich na allegro , a lampa od razu bedzie inaczej wyglądać.pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ją co dopiero kupiłem i od razu się zraziłem bo nic nie jedzie ale już przyczyna znaleziona winny jest katalizator zapchany prawie całkowicie już przez ten katalizator na ciepłym silniku ciężko pali bo pełno w nim spalin w przyszły tygodniu już go nie będzie :evil:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 13:05 _________________________________________________dodałem nowe fotki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh fajne b5 szkoda ze przed liftem

znam je dobrze z allegro zastanawiałem sie nawet nad kupnem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...