Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Chce kupic głosniki na tylnią pułke do 400zł, maja to bys głosniki 165mm. I prosze was o rade jaka firme wybrac lub jaki konkretnie podel mozecie mi polecic.

Ja znalazłem takie(napiszcie co o nich myslicie):

1. Blaupunkt

http://www.allegro.pl/item136870702_wyprzedaz_blaupunkt_thc_172.html

2. JBL

http://www.allegro.pl/item136341695_jbl_gto_6507c_nowy_komponentowy_zestaw_bonusy.html

3. Infinity

http://www.allegro.pl/item136341329_infinity_ref_6510cs_nowy_komponent_bonusy_od_ss.html

4. Phase

http://allegro.pl/item136980582_phase_evolution_pcs_165_20_2006_.html

5. Hertz

http://www.allegro.pl/item135634306_hertz_esk_165_nowe_kozackie_audiofilskie_komplety.html

To własnie głosniki nad którymi sie zastanawiam, moze doradzicie które sa najlepsze, lub dajcie link do konkretnej oferty. Z góry dzieki i pozdrawiam

Opublikowano

Soudal i app nie smierdza, przelatalem cale lato i nic , po rozebraniu drzwi nawet sie trzymaja.. Takze mozna pojechac nimi.. tylko jest jedna uwaga jak juz przykleicie to na amen.. oczywiscie leciutko podgrzewamy opalarka i super sie przykleja + do tego maly walkiem i bedzie ekstra.. Cholera nie mam fotek jak to u mnie wygladalo... gdzies na forum w ktoryms watku sie gdzies przewijaja na bank takze poszperajcie a znajdziecie :)

Opublikowano

Wg. mnie Phase sa dobre. Powiedz mi najpierw jaki chcesz dzwiek otrzymac i do jakiej muzyki. I napisz w koncu jaki masz sprzecik w furze? Jesli sie boisz na forum to napisz mi na priv.

Opublikowano
  • Autor

głosniki z przodu Hertza, radio JVC KD G821 z tyły marne głosniki JVC które własnie chce wymienic.

Doradz mi jakies głosniki (bende wdzieczny) do 400zl na tylnią pułke 165mm,

a muzyka jakiej słucham to łagodne techno i hip-hop

Opublikowano

Phase :). Pisz w jednym temacie a nie rozwalaj na 3 watki, zasmieca to forum :/

Opublikowano

no i ja przy okazji cos sie dowiedzialem.Dzieki .W grudniu zabieram sie za muzyke w swojej niuni, i tez mysle o wygluszeniu drzwi i bagaznika. Czy te maty z allegro sie nadaja? :smile:

Opublikowano
  • Autor

wiem ale na tamten post juz nikt nie pisal :/

[ Dodano: 01-11-2006, 20:44 ]

nie dosc ze ktos bawi sie postami do jeszcze picac nie umie

co to jest "dobre naglosnieni"

Opublikowano
co to jest "dobre naglosnieni"

Widocznie Ty nie wiesz to juz wiecej tu sie nie udzielaj. :twisted:

Opublikowano

Oj dobrze jest. Kazdy tu zaczyna od zera :)

Dobre naglosnienie to takie gdzie jest zachowana proporcja cena/jakosc. czyli np. Hertz

Opublikowano
  • Autor

tez własnie najbardziej był bym za Hertzem, czyli co mozna smiało kupowac? :)

Opublikowano

Ja bym wybieral miedzy Hertz a Phase. Phase nieco lepszy. Ale wybor nalezy do ciebie. Czytaj dokladniej posty czesniejsze.

Prosilem zebys napisal do jakiej nuty maja byc te glosniczki i jaki masz sprzecik!!

Opublikowano
  • Autor

pisałem przecierz wczesniej ze mam głosniki z przodu Hertza, radio JVC KD G821 z tyły marne głosniki JVC które własnie chce wymienic.

i jesli chodzi o muzyke to tez pisałem techno, drum & bass i rap

[ Dodano: 01-11-2006, 21:08 ]

chyba jednak wybiore Hertza z przodu tez go mam i rewelacyjnie grają

Opublikowano

Na moj gust to zamiast robic tyl kup konkretniejszy wzmacniacz. Na lepsze wyjdzie lub opchaj przod i tam wrzuć 16 cm + wygluszenie, bedziesz bardziej zadowolony.. Caly czas myslalem, ze mowa jest o systemie przednim a nie o półce... Ja tak bym wlasnie zrobil bedac na twoim miejscu. Uwierz mi, ze troszke juz siedze w tym :)

Opublikowano

Dokladnie, lepszy wzmacniacz i audio wyladuje o klase wyzej. Zgadzam sie z przedmowca :D:D:D

Opublikowano

Zaczęło sie od przyzwoitego audio. Zatem zakładając że budrzet nie jest na sprzęt z górnej półki to: przód masz, tył (elipsy) JBL lub Alpine, do tego wzmacniacz. Puki nie pojawi się wzmacniacz sprzęt pomimo nawet dobrych głośników będzie średnio grał. Polecam też pomyśleć o skrzyni basowej. Warto wygłuszyć drzwi poprawi to dźwięk i wyeliminuje "granie" tapicerki.

Opublikowano

Witam. Też się przymierzam do zrobienia przodu. Tylko, że ja się nastawiłem jakoś na Powerbass L-5c za 409 zł. Nie wiem czy to dobry wybór, ale przynajmniej zwrotnica wygląda lepiej niż w Hertzu. Mam wzmak DLS CA-30 2x50W + 1x170W. Do tyłu chcę wrzucić skrzynkę z Hertzem ES 250. Drzwi nie będę na razie wygłuszał, bo to chyba nie ma sensu do 13 cm głośników. Na Allegro pojawiły się ostatnio Phase Linear Audiophile za 700 zł. Cena sklepowa to 1900 zł. Tak się nad tym zastanawiam, ale nie wiem czy wyczuję różnice na tym wzmaku pomiędzy nimi a Powerbassami. Może ktoś mi doradzi coś innego? Dodam, że interesuje mnie tylko montaż 13 cm, nie chcę niszczyć tapicerki i dorabiać paneli pod 16cm - wiem, że lepiej by było, ale cóż - taki wymóg. Pozdrawiam.

[ Dodano: 06-11-2006, 22:44 ]

Ktoś słyszał w ogóle tego Powerbassa? Bo muszę do środy podjąć decyzję. Kwota, jaką dysponuję to ok. 800 zł na komplet (głośniki przód 13 cm i skrzynka do tyłu). Są jeszcze Hertze ESK 130 ale ponoć dają za dużo sopranu. Doradźcie coś. Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.